Szacuny
0
Napisanych postów
44
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
417
:/ Właśnie powiedzialem ojcu ze zamowilem sobie Carbo a ten do mnie ze to sterydy i pasza dla swin :/ I ze wypieprzy to za okno jak tylko przyjdzie :P Wiec chyba nie bede mial uzupelnienia
Szacuny
0
Napisanych postów
44
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
417
No to glukoze juz mam :P Wczoraj próbowałem tuńczyka i normalnie cała pucha do kosza poleciała :/ Moze kupiłem jakiś lipny ale nie zcierpie tego smaku :P Czym można zastąpić tuńczyka? Lubie inne ryby, z tych w puszce to np makrela, śledź.. :)
A wczoraj twaróg jadłem z cukrem i mlekiem :) I nawet ładnie wchodził.
Zmieniony przez - Rebcio w dniu 2007-02-25 13:45:38