witam,
jestem ektomofikiem, waże 68 kg. Ze wzgledu na tryb pracy nie moge sobie pozwolić na codzienną, dobrą diete. Dlatego też chciałbym sobie dopomóc odżywką/suplementem. Tylko zastanawiam sie, co będzie dla mnie lepsze - białko, czy w/w ? Prosze o porade
jestem ektomofikiem, waże 68 kg. Ze wzgledu na tryb pracy nie moge sobie pozwolić na codzienną, dobrą diete. Dlatego też chciałbym sobie dopomóc odżywką/suplementem. Tylko zastanawiam sie, co będzie dla mnie lepsze - białko, czy w/w ? Prosze o porade
Krzysztof Piekarz