SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyskok Wyskok i jeszcze raz wyskok...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 15 lat.Coś okolo 182cm.Wyskok...hmm będzie coś kolo 55cm.Jak myślicie?Czy te 55cm to duzo czy malo??Nigdy nie stosowalem żadnych ćwiczeń mających na celu polepszenie wyskoku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7562
Malo.

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

Tylko ciezka praca pozwoli ci osiagnac sukces
Pozdrawiam Look15.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.Odrazu zabieram się do ćwiczeń.Widział ktos już nową część AND1?? za***iste siupy tam odwalają-polecam!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
55 będzie mniej więcej normą w Twoim wieku jeśli się nie ćwiczy

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w 8 klasie przy twoim wzroście paczki ładowałem



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
ale Ty jesteś biały i ćwiczyłeś


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już łapie się obreczy wiec chyba mój nauczyciel W-Fu nie wie jak się robi skok dosięzny. A ile masz teraz wzrostu HANS ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 393
hans to co ty robiles wczesniej ??? masz czarne geny czy cos cwiczyles ?

siemacie jestem koszykarz !

"I don't know about flying, but sometimes it feels like I have these little wings on my feet."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34542
dosiezny to jedno, a wyskok z rozbiegu, nabiegu, czy jak to zwal to inna bajka

----------------------------
"Słabość jest czasowa..."
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
Właśnie Kejt dobrze mówi, jest dosiężny, z rozbiegu i naskok


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale naskok można robić z nabiegu

teraz mam 185-186 cm wzrostu a wtedy gdy wsadziłem po raz pierwszy ( piłke do kosza oczywiście ) to grałem już 2 lata w kosza ...



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozciąganie

Następny temat

RUGBY

electro
Polecane artykuły