Szacuny
24
Napisanych postów
720
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
34079
Mam pytanie skoro po ZMA, "teściu" znacznie sie podnosi to czy owłosienie też
wzrasta?? Pytam bo już jestem wystarczająco "męski" ale nie chce za chwile wygladać jak małpka
"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal
Szacuny
107
Napisanych postów
25330
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
182786
ja nie zauwazylem zeby mi wlosy szybciej rosly , a stosuje miedzy innymi zma
"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
Szacuny
8
Napisanych postów
1437
Wiek
45 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
34582
jw. rowniez nie zauwazylem.
ale swoja droga to poziom owlosienia lol nic takiego nie bylo napisane w robryce skutki uboczne hihi
ale swoja droga to do fryzjera musze chodzic czesiej ale to chyba nie od tego?????????????????????????????????????????????
Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-01-28 11:57:22
"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."
Szacuny
24
Napisanych postów
720
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
34079
A jak wygląda sprawa z "syfkami" wysypało kogoś po tym ??
"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal
Szacuny
6
Napisanych postów
1838
Wiek
43 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
38624
ten poziom teścia podnosi się w bardzo niewielkim stopniu (jeśli wogóle podnosi), a jeśli jesteś młody to w tym zakresie po prostu na Ciebie nie podziała
reasumując - włosy Ci szybciej nie urosną
Syfów nie będziesz miał (za sprawą ZMA)
Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2007-01-28 14:04:28