SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nowa kategoria wagowa w k1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23442
k1 postanowilo wprowadzic nowa kategorie wagowa, -100kg zeby lzejsi zawodnicy(jak np tyrone spong) mieli wieksze pole do popisu

co o tym myslicie?

wg mnie w sumie nienajgorszy pomysl-zapowiadaja sie dobre,techniczne walki i dobrze ze k1 inwestuje w kickboxing a nie cyrk.z drugiej strony fajnie bylo ogladac walki np karaeva czy arraba z ciezszymi zawodnikami

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5238
bardzo dobry pomysł :)

W boksie zas bym przykład brał z UFC jesli idzie o górne normy, pow 93, do 93, do 83 i potem już co 5 kg.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pomysł za***isty.nic wiecej mi sie pisac nie chce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8793
od pojawienia sie mutantów na ringach k1 to najlepsze na co ta organizacja mogła sie zdecydowac, od kilku lat na to czekałem dobra wiadomośc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10152
To bedzie oznaczac koniec k1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8793
koniec k1??jaja sobie robisz chłopie??poziom techniczny napewno pójdzie ostro do góry, przez co k1 pewnie chce zdobyc większe wpływy rynek europejski i amerykański mało zafascynowany walkami mutantów.Tylko korzyści z tej nowej kategori
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
Też mi się to podoba Nic dodać nic ująć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11456
To bedzie oznaczac koniec k1

że, co ??

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19207
jak dla mnie duży +

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10152
W K1 wlsanie o to chodzilo ze jak nazwa wskazuje jest 1 kategoria wagowa co bylo glownym zalozeniem. K1 z kategoriami wagowymi to nie bedzie k1 tylko zwykly kick-boxking z 1 kolanem. Odrazu przypominaja mi sie te polskie gale i walki typu "k-1 kat 80 kg" itd co mnie zawsze bawilo bo nie dosc ze z organizacja k1 nie maja nic wspolnego to jeszcze byly kategorie wagowe co jest zaprzeczeniem idei k1.
Ja wole zeby k1 pozostalo k1.
Wg mnie to nie wplynie na poziom walk. Zanim pojawil sie schilt czy choi, gdy trunieje wygrywal bonyarski juz bylo kiepsko. Jest tak dlatego ze najwieksze gwiazdy najlepsze lata maja juz za soba lub odeslzy do pride a mlodych rownie utalentowanych zawodnikow do k1 nie przybywa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7672
imo świetne posunięcię, nie dość, że da szansę mniejszym z tych, co już walczą w k-1, to jeszcze spowoduje napływ nowych zawdoników. winszuję pomysłu.

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
2.6.12 bzdury piszesz! Słyszałeś o czymś takim jak K-1 max?
Moim zdaniem będzie teraz wreszcie możliwośc zaprezentowania się świetnym tecznicznie zawodnikom poniżej 100 kg, ktorzy w wadze ciężkiej byli bez szans ze względu na swoją wagę.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 8 Wyniki

Następny temat

HL Drwala + spoiler walki z Poceviciusem

electro
Polecane artykuły