SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa kategoria wagowa w k1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
no właśnie np: Kaoklai i reszta, albo nawet Ci z K-1 max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
IMHO to bardzo rozwojowe, wszystko powinno sie unowocześniać, oczywiście w dobrą stronę. Popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Przede wszystkim tym posunięciem k-1 uświadamia nam, że chce się rozwijać jako organizacja zrzeszająca zawodników na najwyższym poziomie, a nie cyrkowców (przepraszam za to słowo ) i innych ''akrobatów'' takich Jak Akebono chociaż by. Walczący zawodnicy powyżej 130, powinni być jedynie dodatkową atrakcją, zaś główne walki to właśnie szybcy, ważący do 100 kilo, dobrzy technicznie zawodnicy.

Poza tym, wiadomo że Kaoklai np: nie odstępuje techniką Schiltowi, wręcz odwrotnie, ale Schilt waży prawie dwa razy tyle co on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
W ktorym momencie pisze bzdury? k1 max powstalo duzo pozniej niz k1. Tam walcza goscie do 70 kg wiec to jest inna bajka. Ja bym wolal zeby wprowadzili kategorie monster 130kg+ niz 100-.

Zmieniony przez - 2.6.12 w dniu 2007-01-27 13:38:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"W K1 wlsanie o to chodzilo ze jak nazwa wskazuje jest 1 kategoria wagowa co bylo glownym zalozeniem."

Było także K-2 Waga półciężka właśnie! Robi Ci różnicę czy coś się nazywa K-1, albo K-2? Bo mi nie! Wszystko i tak było pod patronatem organizacji K-1 z tego co wiem.
---------------------------------------------------------------------------
"K1 z kategoriami wagowymi to nie bedzie k1 tylko zwykly kick-boxking z 1 kolanem."


A teraz jak jest? Robi Ci różnice K-1, a kicboxing z kolanem? Bo mi nie...
---------------------------------------------------------------------------
"Odrazu przypominaja mi sie te polskie gale i walki typu "k-1 kat 80 kg" itd co mnie zawsze bawilo bo nie dosc ze z organizacja k1 nie maja nic wspolnego to jeszcze byly kategorie wagowe co jest zaprzeczeniem idei k1."


Jaki ma sens porownywanie jakichś polskich gal do K-1? Nie bardzo rozumiem? To, że tutaj był poziom niższy, to chyba zrozumiałe - niższa kasa. Ale w K-1 będą walczyć najlepsi kicboxerzy świata!
--------------------------------------------------------------------------

"Wg mnie to nie wplynie na poziom walk. Zanim pojawil sie schilt czy choi, gdy trunieje wygrywal bonyarski juz bylo kiepsko. Jest tak dlatego ze najwieksze gwiazdy najlepsze lata maja juz za soba lub odeslzy do pride a mlodych rownie utalentowanych zawodnikow do k1 nie przybywa."


Nie przybywa właśnie dlatego, że promowani są mutanci, a nie zawodnicy mniejsi, a świetni technicznie - np. Martin Holm!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8604
Bardo dobrze ze taka kategoria powstanie...napewno zyskamy na widowiskach! K1 Monster?? Zastanow sie troche do czego by to zmierzalo? Kto by chcial ogladac takie walki jak choi-akebono czy sapp-choi w kolko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
myśle, że niejeden kitajec by chciał niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 822
Przydalyby się kat. -70, -80, -90, -100, 100-130, +130. 6 kategorii i ani jednej wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Świetny pomysł! Brakowało właśnie takiej kategorii. Poziom się podniesie, moim zdaniem ta kategoria będzie obecnie najbardziej doceniana przez rzesze fanów zagranicznych, freaki i naprawdę potężni zawodnicy jak JLB zostaną w górnej i będą cieszyć skosów, a dla pasjonatów czystej techniki i szybkości jest K-1 MAX. Każdy ma coś dla siebie.

Zmieniony przez - Weasley w dniu 2007-01-29 19:05:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 8 Wyniki

Następny temat

HL Drwala + spoiler walki z Poceviciusem

WHEY premium