siema mam do was takie pytanie czy na przyklad bo teraz chce aby moje sadlo z brzucha zeszlo i sie miesnie odkryly brzucha i czy jakbym robil a6w to moge dla spotegowania efektu spalenia tluszczu brac L-karnityne??? wlasnie chodzi mi o to czy jak bede bral L-karnityne to tylko zejdzie tluszcz ze brzucha czy z innych partii tez?? dziex chyba wiecie o co chodzi wiem troche namieszalem wszystkim dzieki narq !!
...... czekam hehe.........
a i bym zapomnial jaka wybrac i ile mam brac ile wystarczy na 1.5 miesiaca
...... czekam hehe.........
a i bym zapomnial jaka wybrac i ile mam brac ile wystarczy na 1.5 miesiaca
Krzysztof Piekarz