SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA a kofeina (splacze) czekam na ocene planu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
Witam mam pytanie odnośnie cyklu krety z jakimś spalaczem (nie mówie tutaj o l-karnitynie czy czyms w tym stylu... to sa zarty) mam na mysli TIGHTa . Wskladzie Tighta jest bezwodna kofeina , podobno nie mozna laczyc stackow krety z kofeina... Stad moje pytanie czy takie polaczenie jest dobre? chcialem wziac :
-Hi Tec PEAK Hyperfusion
-TIGHTa
-witaminy do zroznicowania diety jakis olimp mega capsy witaminy i mineraly albo jakis multi pack z treca

Celem jest nabranie sily i pozbycie sie zbednej masy tluszczowej
Czekam na wypowiedzi co sadzicie javascript:

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
zrobienie miesa z jednoczesna utrata sadla, imo ciezko bedzie musisz byc cholernie zdyscyplinowany no i miec za***ista genetykie, lepiej skoncetrowac sie na masowaniu i pozniej wyzylowac

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
rozumiem ale mialem taki plan w glowie zeby zrobic dwa cykle masowe , spuchnac troche a potem sie wyzezbic , nie wiem czy to dobry pomysl , moze zamiast Tighta cos innego.. jakis inny spalacz ... krete juz mam ...

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
masuj sie a na wiosne rzezba - spalacze na razie odpusc

dobra dieta masowa i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wystarczy przeglądnąc sklady poszczególnych stackow kreatynowych by przekonac się, że łączenie kretki z koffą jest na porządku dziennym.


ja tam nie mam zaufania do hi-teca, ale pomijając moje osobiste uprzedzenia - taki mix moze być. co do celu jakim jest siła+redukcja, to jest to cel ambitny i życzę Ci powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
dzieki :) bede probowal :) co do hi teca to tyle co z wypowiedzi innych i ze skladu sam jeszcze tego nie probowalem , zobaczymy jak to bedzie wygladalo "w praniu " dzieki za opinie

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 + HMB + Extreme Mens Formuła....

Następny temat

Gdzie kupic tanio shock + storm ??

WHEY premium