SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW do konsultacji

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14835
Te zdjecia to mozesz sprzedawac do telewizji jako te "przed i po" do preparatow do odchudzania.






Albo nie, i tak nikt nie uwierzy

Mega.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
TO POBUDZANIE GLOW PRZEZ WYKRECANIE STOP TO KICHA.
Pomysl realnie, ile lat by to trwalo i ile koxow musialbys wcinac by zroznicowac widocznie rozwoj grubosci glow miesni ktore w dodatku rosna tak powoli?

Nie wykrecaj kostek, cwicz w naturalnej pozycji.
Miesnie z czasem urosna przy mniejszym ryzyku kontuzji.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4577
bzdura? no fakt, ze lydki nie rosna najszybciej ale przy robieniu wlasnie w tej pozycji odczuwam boczne czesci. Fukinhot a jezeli Tobie chodzi o miesnie plaszczkowate by bardziej powiekszyc to wspiecia na siedzaco pobudzaja miesnie plaszczkowate.
Wodyn przy ciezarach ktore tutaj sa uzywane ryzyko klontuzji nie jest az tak wielkie, przy kazdym cwiczeniu ono istnieje, chociaz przy dobrej technice mozna je zminimalizowac. Ale ok, jak mowisz.
Pozdro

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
myslę, ze WODYN ma wiele racji- takie wykrecanie nie daje aż tak wiele, jedyne czym mozna "sterować dośc relnie" to ugięcie nóg w stawach kolanowych a także ustawienia tułowia.
trzy b. dobre podstawowe ćw. w tym pomogą.
wspięcia stojąc,
siedząc
osle wspięcia

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-01-11 18:46:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37668
fajnei to ci wyszło, stosowałes jakeis suple typu jakeis spalacze, stack efedrynowe, albo moze jakis clenik ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
W moim przypadku widać optycznie różnicę miedzy tymi 2 częściami łydek. Ba, nawet ostatnio po a godzinach nogi- kiedy to pobiegałem intensywnie, na drugi dzień jedyne zakwasy ktore mialem to wlaśnie na łydce, ale tylko na tej bocznej głowie i co tu dużo mówić były , że tak poweim, dosyć poważne .

Co do efektu- to fakt, widac róznicę ale to jeszcze nie to o czym myślę. A wiadomo- apetyt rośnię w miarę jedzenia. Ale spokojnie...Chę osiągnąć co sie da do lata. Byćmoże zrobię sobie na wiosne bilans na zero. Potem w zależości od okoliczności życiowych zapewne pierwszyraz w życiu zrobie masę... Co do spalaczy to był thyrotherm i TSe, ale efekt to zasługa głownie diety i treningu.

Clen? Niee... nie bawię się w takie rzeczy...


Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-01-11 19:40:05

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37668
spróbuje sobie twój plan zacząc teraz do tego hiit 2 x w tygodniu i aero po trenningu co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
HEHE..

A co ja moge na to

Plan jest skonstruowany poprawnie, pod okiem ludzi obeznanych, więc mozesz sprobować. Jak napsiałem dieta jest też ważna.. A plan i dieta były nastawione na spalanie fatu.

Jednak i troche mięśnia udało sie zbudowac. Niedużo, ale w połaćzeniu z mniejszą ilości tkanki tłuszczowej efekt widze w lustrze...

Powodzenia!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37668
masz orientacyjna diete? czy na stałe, np ziarenka ryżu odliczane co do jednego , itp
aha i jaki miałes bilans kcal na minusie ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
Diete trzymam na 90%. Na poczatku wszytko warzyłem -waga się dymiła Teraz mam już stałe zestawy obcykane i wagi nie uzywam w ogole prawie -tylko np. do dzielenia piersi czy wolowiny jak kupie pare kg... Mam oddzielny szejker i tam mam zaznaczone ile to jest np 50 g platkow owsianych,itp. mozna do tego uzyć też szklanki - nie trzeba ważyć...

Zestaw śniadaniowy stały: płatki owsiane+WPC(albo jaja całe)+oliwa z oliwek+ser zółty

Wychodzilem z takich proporcji: węgle 40% białko i tłuszcz po 30%.

2 tygodnie na bilasnie 'zero' u mnie to było 2200kcal. potem jechałem na 2000kcal po jakimś czasie znowu obciałem do 1800. Od tygodnia wprowadziłem 1600w treningowe a 1500 w nietreningowe. Wiecej nie bede obcinał, ewntualnie doam aeroby. Wydaje się że to mało kalorii, ale ja jestem niskiego wzrostu i z tej perspektywy to wyglada inaczej.

Kalorie obcinałem z węgli. Zaczynałem od 200g teraz mam okolo 140 w trningowe a w nietrenignowe okolo 100.

Białko cały czas na poziomie 2,2g na kg. Tłuszcz ~0,9g-0,8g na kg

Poza tym regularne Structure refeeds i 1 restart diety

Znam moj organizm o tyle dobrze, że wiem, że jak robie odstepstwo od diety to jest niezaciekawie. Poza tym już mi to wszsytko tak weszło w krew, że nie sprawia mi to problemu.


Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-01-11 20:23:50

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan na zwiększenie siły i masy mięśniowej.

Następny temat

Trening na nogi - Dla początkującego

electro
Polecane artykuły