Witaj Wodynie!!
Dzis rozpoczalem trening,ktory z Toba konsultowalem. Dzisiaj robilem
środa:
klatka+triceps+biceps+brzuch
-wyciskanie sztangi na plaskiej 10x40 8x50 15x60 12x70 10x75
-wyciskanie na skosie na maszynie schimdta 4x10
-wyciskanie francuskie lezac 10x15 8x18 15x21 12x25 10x28
-
uginanie ramion ze sztanga 10x20 8x25 13x30 10x35 8x37,5
Trening zrobilem po 2 tygodniach przerwy od silowni, i w wyciskaniu sztangi na plaskiej nie dalem rady zrobic zalozonej liczby powtorzen, tam gdzie mialem zrobic 12 powtorzen udalo sie zrobic tylko 9
Mysle,ze jest to spowodowane przerwa i tym,ze w grudniu cwiczylem robiac max 8 powtorzen w serii.
Teraz moje pytanie do Ciebie,jak mam cwiczyc na nastepnym treningu
-sprobowac isc dalej wd planu (mysle,ze wytzymalosc i sila wroca po przerwie, bo juz tak mialem)
-czy obnizyc maxa i tym samym ciezar w seriach?? (max byl wyznaczony dobrze-robilem 95kg na 3 powt i jako maxa zalozylem 100kg)
pozdrowienia
