SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosz eo pomoc w wyborze diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1417
Witam .Jest to moj pierwszy post na tym forum:).
Prosze o pomoc w wyborze diety.Prawie wszystko jest w ankiecie ponizej.Dopisze ze celem jest pozbycie sie sporej warstwy tluszczu z brzucha posladkow i nog......Z gory dzieki za pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 70

Wzrost: 170

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 84

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30

Aktywność w ciągu dnia: 8 godzin pracy z umiarkowanym wysilkiem i caly czas na nogach.....

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: godzina dziennie cwiczenia.Pompki+brzuszki

Odżywianie: Przez ostatnie 2 tygodznie jeadlem 2 posilki dziennie dopuki nie przeczytalem o efekciwe jojo :) Wczesniej jadelm wszystko:)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: planuje robic pompki i cwiczyc brzuch(wlasnie zaczalem szosrtke Weidera)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak od stycznia

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Na początek pytanie czy możesz sobie pozwolić na użycie najskuteczniejszego narzędzia redukującego tkankę tłuszczową jakim jest intensywny trening siłowy 2-3 x tyg. ~40 minut?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1417
Znaczy co masz na mysli mowiac narzedzia??Silownia??Czy cos innego.....Na silownie niestety nie bede mogl chodzic teraz....Dopiero od stycznia i tylko do 24 ....Najlepiej w domku lub na dworku jakies bieganieAle chyba z tego wszystkiego jest najwazniejsza dieta.......,a ja jej narazie nie potrafie ulozyc:(
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Odejmowanie kalorii z diety nie jest efektywnym sposobem na pozbywanie się tkanki tłuszczowej, spalanie kalorii poprzez trening siłowy jest
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
elli jest efektywne ,ale trzeba miec odpwoiednia wiedze aby robic to z glowa zamaist robic aero mozna tyle samo kcal odjac z diety efekt bedzie podobny
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Na chwilę obecną mam inne zdanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1417
Wiec jak mozesz to rozpisz mi trening silowy na spalenie tkanki tluszczowej szczegolnie z brzucha ,a w mniejszym stopniu z nog i tylka........Chcialbym rowniez zeby ktos mi rozpisal odpowiednia diete.Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Ćwiczenia nie spalają preferencyjnie miejscowo tłuszczu!

Zobacz sobie tutaj, napisałem dokładnie jak moim zdaniem może wyglądać to na początku:
https://www.sfd.pl/Plan_treningowy.-t303851.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1417
NIc o diecie mi nie doradzicie????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1417
Czy moglby mi ktos napisac gotowa diete .Chodzi mi o to zeby bylo tam co mam jesc kiedy i jakie ilosci.Prowadze nieco inny teryb zycia poniewaz pracuje od 22 do 6 i spie do 14........ Bylby7m bardzo wdzieczny za pomoc.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Na chwilę obecną nie rozpisujemy indywidualnych diet, jedynie naprowadzamy na właściwą drogę, oceniamy, korygujemy.

Masz trochę skomplikowaną sytuację... nie będziesz miał problemu z posiłkami w pracy? o której zamierzasz trenować?

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-12-20 23:01:10
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam panie

Następny temat

Dieta izokaloryczna-problem z jej rospisaniem

electro
Polecane artykuły