Witam.
Mam problem tzn nie ja tylko kumpel.. robil weidera i nabawil sie przepukliny :( czy to mozliwe ze od tego ? efekty dalo, kaloryferek siedzi i to wszytsko pieknie ale i przepuklina tez. Mozliwe ze to od zlej techniki albo to nie od tego ? nie robil w tym czasie treningow na silce. Co o tym sadzicie? wypowiadajcie sie
pzdr
Mam problem tzn nie ja tylko kumpel.. robil weidera i nabawil sie przepukliny :( czy to mozliwe ze od tego ? efekty dalo, kaloryferek siedzi i to wszytsko pieknie ale i przepuklina tez. Mozliwe ze to od zlej techniki albo to nie od tego ? nie robil w tym czasie treningow na silce. Co o tym sadzicie? wypowiadajcie sie
pzdr
Krzysztof Piekarz