witam mam takie zapytanie a mianowicie. Jak kazdy chyba będe sie starał co nie co zredukowac tłuszczyk przed okresem wakacyjnym wspomoge sie TSE(już brałem kiedyś) i Tauryna(bo mam dośc duzo na składzie) i mysle co jeszcze będzie potrzebne ale takie najpilniejsze z najtańszych
wiem troche głupie pytanie ale niestaty nie stac mnie na zbyt dużo. Myslałem nad kupieniem tlyko WPC ostrowii i Carbo na uzupełnienie diety czy to wystarczy czy coś jeszcze ?? Dzięki za pomoc
wiem troche głupie pytanie ale niestaty nie stac mnie na zbyt dużo. Myslałem nad kupieniem tlyko WPC ostrowii i Carbo na uzupełnienie diety czy to wystarczy czy coś jeszcze ?? Dzięki za pomoc
Krzysztof Piekarz
