SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czasopisma - plakaty - pytanie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6101
Elo ŹĄki.

Poradźcie jakieś fajne czasopisma kulturystyczne w których są fajne duże plakaty chciałbym se obkleić siłke ...

lepiej sie ćwiczy jak sie widzi takich koksów

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
idziesz do sklepu z odzywkami i masz... ja tego mam pelno na silowni(nie mam juz gdzie wieszac) a jeszcze mi z Kaizena wysla.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 111035
temat poruszany kilkukrotnie urzyj wyszukiwarki jeden z takich tematow jest w dziale KIFSDW

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2006-12-14 23:23:02

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8538
napisz maiala do Olimpa moze przysla, ale oni zazwyczaj mowia ze dodadza jak cos kupisz

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
ta dodadzą...,za plakaty niepłacisz w OLIMP ale za przesyłke ~16zł

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6101
jeszcze wracając do tematu, czytałem posty jak ludzie wysyłają meile do różnych takich np: Megabol, Trec, Vitalmax, Olimp itd, i pisali że przysyłali za free, tylko te tematy stare są z przed roku, nie orientuje sie ktoś , czy jakaś firma wysyła jeszcze plakaciki ?

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47328
zadna juz nie wysyła za darmo, bo niektórzy je sprzedawali np. na allegro

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9433
Animal mi przesłam z tyddzien temu--jedna pozadna firma jeszcze próbki dali:)

Imperare sibi maximum est imperium....

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pisalem do olimpu mowil ze na razie nie maja ale jak beda mieli to przysla to juz bylo dawno a tu nic nie przyszlo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
jak jest strona animala ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16860
www.animalpak.pl
jaki z Ciebie paker jak tej strony nie znasz

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1157
macie adresy e-mail do olimpu albo animala??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOZE ZNACIE I WIECIE COS NA TEMAT OSOB KTORE MAJA....

Następny temat

Czasopisma - plakaty - pytanie

electro
Polecane artykuły