Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Przed meczem stawialem 3-2 dla Polski i sie sprawdzilo !
Ale przyznaje ze po 2 secie balem sie o wynik

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Damixxx Rosja nie jest słabą drużyną , tylko że Polacy dzisiaj pokazali klase i wygrali bardzo ważny mecz. Ciekawe jak wypadną w jutrzejszym meczu , po jutrzejszym meczu będzie można ocenić szanse Polski na medal.
Ale jestem dobrej myśli i wierze że powalczą o złoto .
Pozdrawiam
Pytanko do tych którzy słuchali trensmisjie meczu w radyjku , na jakiej stacji , lub podajcie parametry

Zmieniony przez - bajanekkk w dniu 2006-11-28 14:17:51

...
Za***ista partie rozegrali: Szymański, Kadziewicz, Wlazły i Pliński.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
oglądałem tylko 1 seta bo musiałem iść do szkoły gdzy wyhodziłem było 2:0 dla rosji i myślałem że już przegrają ale na szczęście wygrali hce żeby trafili na najsłabszego rywala z jakim mogą grać odrazu mówie nie znam sie zbytnio na siatkówce i myśle ze najsłabszą drużyną jest bułgaria
...
na poczatku lipe trzaskali ale potem ahhh jesli tak beda grali z kazdym to sa poza zasiegiem

Tylko Legia/Narew/Hutnik

...
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Olałem szkołe i zostalem do konca meczu i oplacili sie . Ruscy na kolanaaaaa Nawet na chwile nie stracilem pewnosci ze wygramy...

... tylko po 2 secie mialem juz iść do szkoły bo myslalem ze prze***ią
...
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Polacy pokazali niesamowity charakter, świetne zmiany Gruszki i Szymańskieg, fantastyczny blok Kadziewicza i Plińskiego, pierwsze dwa sety nasi sie rozgrzewali, w kolejnych dopiero zaczeli grać