Ilość wyświetleń tematu: 21807

...
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Dokładnie erulf, przejść całą rundę bez straty seta to byłoby piękne... Nie bedzie to łatwe, zwłaszcza w meczu z Japonią (świetnie bronią, a zresztą mają wspaniałych kibiców), jeśli jednak poprawimy blok to będziemy dla Japończyków zaporą nie do przejścia, o mecz z Portoryko bym się nie obawiał

Barcelona forever!!!

...
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a co nam z tego przyjdzie jak grupe wygramy bez straty seta jak potem od razu odpadniemy?

ja bym wolal zebysmy stracili 5 czy 10 setów w grupie
i potem sięgneli po medal
...
Znawca
Ale chodzi o to że w kolejnej grupie która bedzie liczyć 8 zespołów zostaną wliczone mecze rozegrane w pierwszej fazie, wygranie grupy tak dobrym bilansem postawiłoby nas w nowej grupie na bardzo wysokiej pozycjii (prawdopodobniue pierwszej), dlatego to jest takie ważne

...
j/w
Damixxx skąd taka pewność że odpadniemy?

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
Znawca
Damixxx zapewne chciał powiedzieć że na nic nam bedą te sety jeśli odpadniemy... Co oczywiście prędko się niestanie

...
swietnie oby tak dalej

Tylko Legia/Narew/Hutnik

...
Specjalista
W następnej grupie pewnie bedziemy grac m.in. z Rosją i z Serbią !
A z tymi zespołami gra nam się zawsze bardzo cięzko no ale licze na niespodzianke i wygraną Polski

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
damixx gratuluje podejscia i wiary w swoj zespol, dla mnie polacy to bardzo grozny zespol ze swietnym atakiem i na prawde moga zaczalec, osobiscie licze na top3 chociaz moze byc ciezko brazylia francja i serbia graja niesamowicie dokladnie i sie nie bawia. czas pokaze ;) ja tam wierze w nich

6. Egipt 3 1 2 5-8 4

Dzisiaj odniosła dziś dopiero pierwsze zwycięstwo w turnieju, mimo że mecz Chinami do łatwych nie należał, zwycięstwo Japonii nad Portoryko bardzo ciekawie ustawiło tabele, Polacy pewnie na 1 miejscu za nimi Japończycy, a za gospodarzami walka o miejsca 3-4, na które szanse mają wszystkie zespoły. Następna kolejka 21 listopada, oj będzie się działo...

6. Grecja 3 0 3 1-9 3

Pierwsze zwycięstwo Kuby na tych mistrzostwach, a już trzecia porażka Australii. Kubańczycy wygrali ten mecz zaskakująco łatwo, głównie dzięki świetnemu blokowi (15pkt). Reprezentacja Niemiec jest w tej grupie póki co nie do powsztrzymania dziś pokonała Grecję, która podobnie jak Australia ma 3 porażki, zobaczymy jak spiszą się Niemcy w meczu z Brazylią i Francją. Porażka "Kanarków" jest tu dużym zaskoczeniem, obrońcy tytułu wygrali tylko pierwszego seta, w następnych lepsi byli Francuzi, którzy w decydijących momentach świetnie zagrywali.

6.Iran 3 0 3 2-9 3

Pierwszą wygraną odnieśli Amerykanie, którzy pokonali Czechów. W pierwszej partii świetnie zagrali James Polster, a także Dave McKienzie i to głównie dzięki nim USA wygrało tę partie do 16, w następnej Czesi obudzili się i rozbili Amerykanów do 15, był to jednak ostatni ich zryw, pozostałe partie przegrali. Po raz kolejny Bułgarzy pokazali że bedą groźni, mimo że stracili seta z Wenezuelą. Swietne spotkanie rozegrali Kazijski (17pkt) i Nikołow (24pkt), szanse na ich zwycięstwo w grupie są duze. Rozkręcają sie Włosi, ale musza jeszcze poprawić koncentracje, bo przez własne błędy przegrali drugiego seta.

6. Kazachstan 3 0 3 2-9 3

Pwne zwycięstwa Serbii i Rosjii, trener Serbów pozwolił odpocząć swoim podstawowym zawodnikom. W meczu dwóch outsiderów, lepsza okazała się Korea, która ma jednak przed soba mecze z Rosją i Serbią w tym wypadku ich szanse na awans z grupy maleją na korzyść Tunezjii.