SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

panowie, niedlugo rozpoczne eksperyment

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
otoz w celu spalenia tyluszczyku zastosuje taka suplementacje: ziola-kore wierzby zielona herbate, nalewke z kwiatów głogu(jednym slowem to co proponowal trener WEBADI'emu) + xenadrine + l-karnityna(MLO) + ewentualnie jak mnie bedzie stac to jeszcze Fat Burner(MLO). zaczne to stosowac okolo 7 maja i zobaczymy jak podziala. Oczywiscie bede sie staral robic jakies aeroby.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
Polecam Ultra Ripped (94+przesyłka - tyle mnie kosztowało UR), jeśli jesteś zdrowy (serducho). 2 x dziennie i powinno być OK!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9466
Tylko zebys nie zniknal... ))

WEBADI
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 431 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5174
Tylko daj znać o efektach.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

Kiedyś będę bardzo duży,
Dobry trening tu posłuży.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jej to wygląda jakbyś chciał chudnąć jakieś 30 kilo. Cóż życzę powodzenia i żebyś za dużo nie schudł. )

Ja wiem, że wiem, że wy wiecie, że ja wiem, że wy niewiecie, że ja niewiem o tym że wy wiecie, że ja wiem. )))))))
Sweder
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Znowu nie rozumiem co chcesz gubić.
Ja bym proponował tylko Odżywkę białową, jak na twoją wagę to 210 gr. białka dziennie (pomagać tą odżywką oczywiście).
Taki udział białka w diecie przyspieszy twoją przemianę materii, do tego aeroby i będziesz bez tłuszczu a do tego twardy, siła nie spadnie, ogólna masa ciała też (możesz nawet przybrać). Z praktyki wiem że takie mieszanki jaką chcesz sobie zafundować może się przyczynić do wielkiej sraczki i wzdęcia. Będziesz chodził wzdęty jak balon a wszystko i tak pójdzie do kibla. Jeżeli nie zrobiłeś jeszcze błędu kupując to wszystko to OPAMIĘTAJ SIĘ i dokonaj właściwego wyboru. To co chcesz zrobić jest bez sensu, powtażam BEZ SENSU.



Mawashi

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
kurcze moze masz racje, nie wzialem za bardzo pod uwage tego jak moze zareagowac moj zoladek. no nic tak wiec wpierw sprobuje z tym bialkiem. dzieki za rade.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
No problem :) Ale powaga tak będzie lepiej.

Mawashi

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukx dobrze że za namową zmieniłeś zamiar to wszystko w jednym cyklu by Cię wykończyło jak nic.

Tomek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
i wlasnie za to kocham to forum!

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Amen

Tomek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukx... wszyscy je kochamy... A swoja droga na zdjeciu nie wygladasz na grubasa!


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie kreatyny

Następny temat

Najlepsze firmy (TYLKO najlepsze)!

electro
Polecane artykuły