Od dawna juz zamierzam zajac sie trenowaniem jakiejs sztuki walki i zawsze na zamierzeniach sie konczylo ale w koncu postanowilem, ze rusze dupe bo latka leca a czym czlowiek im starszy tym trudniej - jak sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu. Zaczalem ostro wertowac posty na sfd i ogolnie internet zeby wybrac cos dla siebie. Kieruje sie glownie przydatnoscia na ulicy bo wszelkie zawody sportowe w sztukach walki sa jak najbardziej OK ale jak dla mnie to powinno mi to dawac m.in. poczucie pewnosci siebie (oczywiscie bez przesady - samobojca nie jestem i nie wyskocze z golymi rekami na kolesia z nozem). W kazdym razie powaznie mysle o bjj i judo - ze zdecydowana przewaga bjj.
Z tego co sie dowiedzialem, to w Polsce troche sekcji bjj jest - najstarsza bodajze w Poznaniu (od 1997) a Warszawce mozna potrenowac na stadionie Gwardii Mirosław Okniński albo w Nastula Fitnes Club.
Tylko, ze ja jestem z Wołomina - niby to nie tak znowu daleko do Wa-wy ale jednak. A jak sa studia i robota to nie ma za duzo czas zeby smigac na Gwardie szczegolnie, ze bryczki sie jeszcze nie dorobilem. W zwiazku z tym moze ktos zna albo moglby polecic trenera ktory chcialby zrobic sekcje bjj w Wołominie. Chetnych napewno bedzie sporo. Z tego co wiem to bedzie judo od pazdziernika wiec ewentualnie zadowole sie tym ale bjj byloby duzo lepsze.
Z gory dzieki za wszelka pomoc
Ps. Sorry za przydlugi tekst
Kontakt [email protected]
Z tego co sie dowiedzialem, to w Polsce troche sekcji bjj jest - najstarsza bodajze w Poznaniu (od 1997) a Warszawce mozna potrenowac na stadionie Gwardii Mirosław Okniński albo w Nastula Fitnes Club.
Tylko, ze ja jestem z Wołomina - niby to nie tak znowu daleko do Wa-wy ale jednak. A jak sa studia i robota to nie ma za duzo czas zeby smigac na Gwardie szczegolnie, ze bryczki sie jeszcze nie dorobilem. W zwiazku z tym moze ktos zna albo moglby polecic trenera ktory chcialby zrobic sekcje bjj w Wołominie. Chetnych napewno bedzie sporo. Z tego co wiem to bedzie judo od pazdziernika wiec ewentualnie zadowole sie tym ale bjj byloby duzo lepsze.
Z gory dzieki za wszelka pomoc
Ps. Sorry za przydlugi tekst
Kontakt [email protected]
Krzysztof Piekarz