SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobre rozwiązanie ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
Siemanko! Mam ułożony plan na 6 tygodni ćwiczeń.Przykładowo ćwicząc klatke wykonuje: skos w góre, płaską i rozpiętki na skosie w góre.Czy to dobre rozwiazanie aby przez te 6 tygodni robic za kazdym razem te same ćwiczenia i dopiero po tym czasie zmienic je na inne i znów robić 6 tygodni te nowe?? Czy raczej lepiej zmieniać ćwiczenia częściej (np.za każdym raze ćwicząc klatke robić inne ćwiczenia) ??

[...::: Na MaSe JedZ kIeŁbaSe :D :::...]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16022
Myśle żę co 4 - 6 tyg. pownno się zmieniać ćwiczenia na daną partię. Czyli wszystko gra.

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
trening trzeba zmieniac co 6-8 tyg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6171
j/w

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16022
dobra co 4 - 8

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
Nom to wporządq. Dzięki za pomoc :)

[...::: Na MaSe JedZ kIeŁbaSe :D :::...]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ten "sprzet" cos zdola??

Następny temat

Nogi - bieganie czy siłownia ?

electro
Polecane artykuły