Siemanko! Mam ułożony plan na 6 tygodni ćwiczeń.Przykładowo ćwicząc klatke wykonuje: skos w góre, płaską i rozpiętki na skosie w góre.Czy to dobre rozwiazanie aby przez te 6 tygodni robic za kazdym razem te same ćwiczenia i dopiero po tym czasie zmienic je na inne i znów robić 6 tygodni te nowe?? Czy raczej lepiej zmieniać ćwiczenia częściej (np.za każdym raze ćwicząc klatke robić inne ćwiczenia) ??
[...::: Na MaSe JedZ kIeŁbaSe :D :::...]
Krzysztof Piekarz
