SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam dobre rozwiązanie???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Witam mam 15 lt 83 kg wagi i 171 cm wzrostu chciał bym zejść do 75 i zaczac budowanie masy miesniowej. Dobre rozwiozanie? chce cwiczyc na siłe głównie. A gdybym teraz zaczal jzu budowanie masy to chyba by nie było za dobrze bo mam tłuszczyku sporo... Zeby zejsc do tych około 75 kg wzial bym jakis spalacz i bieganie... I oczywiscie zdrowa dieta tzn. jajka, warzywa itp. około 6 posiłków dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosuj narazie 10 wskazówek żywieniowych do tego aeroby/interwały i jakiś cykl treningowy powinno być ok narazie. Tak szczerze masz dobrą wage do robienia już mięśni więc wystarczy , żebyś się odtłuścił i będzie git ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
dzieki 13092825 napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisz tutaj, każdy dorzuci od siebie dwa grosze i na pewno dostaniesz warte uwagi informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Ale jak się odtłuścić ? chciał bym ,żeby w jak najmniejszym stopniu nie stracić na masie miesniowej i spalić tylko tłuszcz. Tak sie nie da ale tzreba sie wziasc za robote.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Podaj staż treningowy, albo czy wczesniej brałes udział w jakiś sportach.



Zmieniony przez - Conny92 w dniu 2011-05-05 11:15:48

VIATAE BREVIS CURSUS GLORIAE SEMPITERNUS - ŻYCIE JEST KRÓTKIE SŁAWA NIEŚMIERTELNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno musisz ułożyć diete bo to podstawa, wziąść się za jakiś plan na siłce ( jak na Twój to wiek to ostrożnie , nie przeciążaj się jeszcze ) rób interwały/aeroby...
Albo poczekaj jeszcze, rób interwały/aeroby i przestrzegaj 10 ' przykazań ' i za jakiś czas gdy już nabierzesz wiedzy weź się za diety i pakernie.. Najważniejsze , żebyś zważał na to co jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
No więc tak :
Staż 0 hah dopiero kupiłem siłownie nie mam planu ... :/
Ze sportem stykam się czesto teraz bede biegał żeby spalić osttanio 20 minutek truchtu i do domu z kondycha nie jest zle ale moze byc o wiele lepiej bo gdy biegne juz na wyzszych obrotach to brakuje oddechu ale co sie dziwic dopieo zaczynam na powaznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Od teraz zważam 6 posiłków. Mam ser biały ze wsi dostałem od rodzinki 0.5 kg narazie moge wiecej wiec białko mam :) Plus warzywa , musli jajka i takie tam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2525
Bialy chleb wyrzucilem razowy tylko jem od jakis 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz , ser biały i jajka to nie wszystko.
Jedz warzywa w każdym posiłku, witaminy możesz sobie jakieś wziąść , jedz 6 posiłków, pij dużooo woooody, nie jedz smażonych rzeczy ( w taki domowy sposób, pół patelni oliwy i kotlet sie smarzy ) możesz na teflonie smażyć jak już ale najlepiej to gotować lub na parze. Pierś z kurczaka/wołowina/ryby szamaj no i brązowy ryż. Na razie jedz tak , żebyś nie był głodny - przyzwyczajaj się , czytaj dużo i jak załapiesz o co chodzi dopiero ułóż zbilansowaną dietę.
yo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO POPRAWY ( jest beznadziejna ) na mase

Następny temat

Dieta na masę - do poprawy

WHEY premium