SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREATINE MICRONIZED 200 MESH - dobre rozwiązanie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 754
Zastanawiam się nad kupnem tej kreatyny:

Chciałbym prosić o kilka rad. Mam 16 lat ok 170cm wzrostu, ważę ponad 55kg, mój staż to koło pół roku (może więcej), w moim przypadku utrzymanie diety jest niemożliwe (nie potrafię jeść czegoś co jest napisane. Jem to na co mam w danej chwili ochotę, codziennie jem o innych porach). Czy ta kreatyna mogłaby mi pomóc w osiągnięciu zadowalających wyników czy może polecacie coś innego?

www.bio-zone.pl > Strefa Bioshock

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6104
kreatyna nic nieda bez w miare dobrej diety . jeżeli nie umiesz jeśc tego co na kartce napisane to chociaż dostarczaj odpowiednia ilość ww, białka i tłuszczy .jakie to dla ciebie zadowalające efekty ? 200 na klate :D

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 924
bez dobrej diety bedzie Ci cieżko osiagać ofekty i kreatyna za bardzo Ci w tym nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21606
dieta to podstawa musisz sie nauczyc jesc 5-6 posilkow dziennie odpowiednio zestawionych w przeciwnym razie bedzie lipa.
jak nie umiesz przypilnowac diety to nie porywaj sie na kreatyne narazie.
Potrenuj jeszcze troche z dieta odpowiednia i napewno beda rezultaty na tym etapie co jestes nie potrzeba nic wiecej jak dobra dieta.
Pieniadze z kreatyny przeznacz lepiej na bialko/gainer bedzie ci latwiej dostarczyc odpowiednich skladnikow.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
zamykam temat - podobnych bylo juz wystarczająco duzo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak rozplanować?

Następny temat

BCAA

WPC zestaw