Szacuny
2
Napisanych postów
296
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5839
KUPIĘ STROMA I SHOCKA za dobrą cene nie wierze zebym miał za 200zł te opbydwie rzeczy max dam 250zł zbieram kase wiec kupił bym za jakiegos miecha ale chciałbym juz wiedziec czy ktos ma jako tako dostęp tanio pozdro