Szacuny
0
Napisanych postów
63
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1533
Elo. Dawno sie nie udzielalem ale temaat akurat dla mnie aktualny bo wlasnie niedwano zaczalem tam chodzic... Otoz mialem dwu czy trzy miesieczna przerwe w treningach, wczesniej chodzilem caly czas do body perfect ale po zmianie cennikow tamtejszych, ceny oferowane w sylwetce okazaly nie byc sie takimi strasznie wysokimi. Otoz obecnie w body Perfect karnet studencki koszztuje 90 zl przy czym tylko jesli sie zdecyduje chodzic tam minimum przez pol roku. Wszystko przez 6 - miesieczny system oplacania karnetu. Tzn pierwszy miesiac na przyklad 120 zl kazdy kolejny juz mniej tak zeby srednia z 6 miechow wyszla 90 zl. Potem juz przy zachowaniu ciaglosci kupowania nowego karnetu co miesiac bulisz za niego 90 zl... Karnet jest oczywiscie tylko do 16.00. W sylwetce cena takiego karnetu rowna jest 90 zl bez zadnych udziwnien przy czym kupujac z gory go na pol roku dostajesz 15% znizki a jesli kupisz na caly rok dostajesz tej znizki juz 20% wiec ceny spadna znacznie w owczas. Karnet bez ograniczen do 15.00 w weekendy do zamkniecia klubu. Dodam ze sprzet nowy rzecz jasna kible i szatnie najwyzsza klasa w miescie i pewnie jedna z wyzszych w calym regjonie. Ogolnie sprawy wizualno techniczne super. Gorzej z wiedza merytoryczna pana "instruktora" ktory zaangazowaniem w pracy nie grzeszy, atmosfera tez taka nijaka. Tym Body perfect bije sylwetke na glowe. Tam instruktorzy widac ze wiedza o co chodzi i atmosferka jest fajna. Tyle ze ten ich po***any cennik jest z kosmosu, usytowanie nie specjalne kwestie techniczno sanitarne napewno gorsze niz w wypadku sylwetki... Troche sie rozpisalem heh. No nic tyle w temacie. Moze moje spostrzezenia sie komus przydadza. Pozdro.