SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa siłownia.

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5528

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam.
Dzisiaj byłem w nowej przeniesionej siłowni Gym system. Jestem pod wielkim wrazeniem. wiekszy lokal, 300m powierzchni. Sprzet celujacy oraz super klimat. Jestem bardzo zadowolony ze zostało wszystko przeniesione. Bedzie gdzie pakowac :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Wszystko super tylko może napisz coś więcej np gdzie ta siłownia?

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
o asia ma drugie konto na sfd ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1946
silverado.za kazdym razem jak jest moja silka w temacie lub moje imie zawsze znajdziesz powod zeby sie do***ac .ja nie musze zakladac dwoch kont zeby cos napisac.wuluzuj troche,a jak masz jakies ALE...napisz wprost .beda tacy co to poczytaja i tacy co beda mieli to w dupie co nabazgrolisz.nie czepiaj sie mojej osoby bo robi sie to nudne.nabazgrzesz jeszcze cos to pozostawie to bez komentarza,ale jak cie juz spotkam bo wiem kto pisze dostaniesz takiego kopa ....ze daj boze.odczep sie odemnie,a jak napiszesz odpowiedz n a mojego posta to wierz mi....sorry za slowa.mam na to wy***ane..pozdrawiam Asia SILOWNIA AGATA KRZEMIENIECKA 2 stara femina .nad wejsciem baner .pozdrawiam i zapraszam

asiagym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
silverado nie denerwuj nam szefowej bo na to nie zasługuje w przeciągu paru dni stworzyła wypasioną siłownia wiec proponował bym ważyć słowa!!! A tak na marginesie to będzie ogłoszenie ; Ludzie wpadajcie bo warto niedługo rusza największa i najlepsza prawdziwa pakernia w łodzi prowadzona oczywiście pod okiem mistrzów:) wiec nie ma co się ociągać krzemieniecka 2 stara femina 100% hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Super ... SUPERRRRR !!! Jak powrócę po przerwie do ćwiczenia to na 99% będę uczęszczał na siłownie Pani Joanny... Wcześniejsze miejsce było średnio dla mnie dogodne ale to jest o wiele bliżej... Jeśli można prosić to niech ktoś zamieści jakieś zdjęcia podglądowe nowej siłowni ??? Im więcej informacji tym lepiej ... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Będą dzisiaj jakieś fotki obiecuje !!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21532
o ja chyba bana dostane, niezle zaszalalem w ostatnim poscie ... ok bede wazyl slowa ... co do joasi nic nie mam osobiscie, poprostu nie lubie osob zachlannych na kase, wszyscy od ciebie uciekli (wiadomo o kogo chodzi - i nie mowie tu bynajmniej o jakis zwyklych karnetowiczach), kopa moze dostane, ale napewno nie w agacie, bo tam juz nigdy nie zajrze, moze w jakiejs ciemnej alejce mnie dopadniesz ;(, a co do nowej agaty zycze (choc to i tak nic nie da ;p) jak najbardziej powodzenia i kroci zaprawde krociiiiii many many many

ps i nie mozesz wiedziec kim jestem, nikt tego nie wieeee aaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17


Oto obiecane zdjęcie trochę niewyraźne ale zawszę tak wygląda nowa lepsza Agatka :) i pierwszy oficjalny klient ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17


Zapomniałem dodać ze powierzchnia duzo dużo wieksza niz w starym lokal :) jest gdzie posiedzieć napić się dobrego białeczka i obejrzeć co tylko się zechce :)(jak widać na załączonym obrazku) są trzy telewizorach lcd rozmieszczonych na całej siłowni Wypasik to jest więcej niż siłownia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
ile karnet ?

Kocham Ten Sport :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

RUSZAMY Z NOWA SKECJĄ !!! MMA !!! KLUB BRUTALS

Następny temat

Szukam profesjonalych zajęć z serii "zdrowy kręgosłup"

WHEY premium