SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

podciaganie i nie tylko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 732
siema, co zrobic zeby sie podciagnac z 10 razy?? jakiej cwiczenia czy po porstu cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc?

noi drugie pytanie:
jezeli mam trening na siłe to czy mozna jezdzic na rowerku na koniec treningu zeby spalic troche tłuszczu?? tak ok.20-30min.

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1885
proponuje robic na początek 30powótrzeń podciagania nie ważne w ilu seriach jak już ci sie uda to zrobić w 3-5 seri to zwieksz do 50powtórzeń
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 732
cooo? 30 powtórzen?? a potem 50?? jak ja max 3-4 zrobie i tojest takie niepelne

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
ale nie w jednej serii
tylko w paru

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 732
no dobra spoko rozumiem, moj bład źle przeczytałem, pozdro

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 732
a teraz kwestia rowerek stacjoinarny i siła, mysle ze to nie ma nic przeciwko sobie?? no bo siła wkoncu to nie masa:P

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
tak, ale celem jest poprawa kondycji czy redukcja?
bo jesli poprawa kondycji to uwzglednij to w bilansie kalorycznym, a w szczegolnosci, jesli robisz trening silowy

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 732
no moim celem jest redukcja, ale jak sobie pedałuje po treningu siłowym to chyba nie przeszkadza w robieniu siły??

mam pół metra w bicepsie? i co? i ch**...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
moze byc

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłowni raz w tygodniu

Następny temat

WAZNE PYTANIE DO REHABILITANTOW

electro
Polecane artykuły