Mam prosbe czy ktos moglby mi zrobic plan rozciagania (rozciaganie , rozgrzewka itd) w zaciszu domowym (nie mam zadnego sprzetu) najlepiej ze zdjeciami poniewaz nie rozumiem o co chodzi w niektorych cwiczeniach dokladnie wiem ze jest tutaj duzo topikow na temat rozciagania ale zapewne wiekszosc z nich jest dla osob ktore chodza na jakies treningi, nie znam sie na tym niestety wiec dokladnie nie wiem i mam pytanie czy sa jakies odzywki dzieki ktorym bede mogl przybrac na masie robiac hm np pompki i podnosic sie na drązku (jestem strasznie chudy i za cholere nie moge przytyc moze dlatego ze za bardzo nie lubie tlustych rzeczy)
no i mam 18 lat
pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mi pomoze
no i mam 18 lat
pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos mi pomoze
Krzysztof Piekarz
