Witam, od 9.10 zaczynam cykl (pierwszy raz w zyciu na xpand nowa formula - nie ten najnowszy, 3 w kolejnosci) i mam pare pytan.
Dieta jest 3000kcal, moze troche wiecej przy 85kg wagi (B-2gr, T-1,5, W-4)
Trenuje: 4x silownia - pn, wt, czw, pt oraz pilka nozna w sobote i ewentualnie w srode (niedziela wolna).
Mam 2 puszki xpanda i moje pytanie czy moge (powinienem) czyms to uzupelnic zeby zrobic mega kozak cyklik
i jak dawkowac?
Dieta jest 3000kcal, moze troche wiecej przy 85kg wagi (B-2gr, T-1,5, W-4)
Trenuje: 4x silownia - pn, wt, czw, pt oraz pilka nozna w sobote i ewentualnie w srode (niedziela wolna).
Mam 2 puszki xpanda i moje pytanie czy moge (powinienem) czyms to uzupelnic zeby zrobic mega kozak cyklik
i jak dawkowac?
Krzysztof Piekarz
ze 2kg (okolo) w 2 tyg poszlo, teraz bedziemy powoli odejmowali kcal