SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zaczynamy cykl - co dorzucic do xpanda? - Sogi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12350
Witam, od 9.10 zaczynam cykl (pierwszy raz w zyciu na xpand nowa formula - nie ten najnowszy, 3 w kolejnosci) i mam pare pytan.

Dieta jest 3000kcal, moze troche wiecej przy 85kg wagi (B-2gr, T-1,5, W-4)

Trenuje: 4x silownia - pn, wt, czw, pt oraz pilka nozna w sobote i ewentualnie w srode (niedziela wolna).

Mam 2 puszki xpanda i moje pytanie czy moge (powinienem) czyms to uzupelnic zeby zrobic mega kozak cyklik i jak dawkowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
T: rano i przed treningiem
NT: rano i w porze treningu

jesli wystepuja jakies braki w diecie to bialko/gainer/bulk w zaleznosci czego brakuje + standardowe dodatki ZMA moze byc 'apteczne' , omega-2 i witaminy
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
omega-2

Bene jak tam redukcja mamuśki.. ??

Sorry za spam.

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-10-02 12:34:53

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12350
redukcja jak redukcja ze 2kg (okolo) w 2 tyg poszlo, teraz bedziemy powoli odejmowali kcal
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
oczywiscie mialo byc omega-3 , klawisz obok sie wcisnal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31477
wg. mnie za malo wegli , zwieksz moze do 6-7
chyba ze masz zdolnosci do lapania fatu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12350
no wlasnie nie chce zbednego fatu zlapac dlatego tak

wiec co moge do tych xpandow dorzucic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19199
walnij do tego buforowaną kreatynę i będzie ogień !! a dawkowanie tego to w zalezności jaki będziesz chciał uzyskac efekt od 2,3 tab w gore aż do 10 pozdrawiam

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12350
no dobra ale 2 puchy xpanda to jest 50 dni
i do tego kre alkayn jeszcze?? to nie za duzo kretki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31477
nie no daruj juz sobie KA , 2xp masz wypasiony cykl
a te dawki 10kaps KA to nawet na samym kre alkalynie bym nie jechal
a on ma dodatkowo 2xp

Zmieniony przez - RuLon w dniu 2006-10-02 15:30:57
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak jeść białko-pytanie banalne

Następny temat

pytanie odnośnie tauryny

electro
Polecane artykuły