SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BIALKO !!!! ?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6732
Czy moglibyście mi polecić jakieś efektywne białko ????
mam nadzieje że tak ....
z góry wielkie dzięki !!!

!!! Champions are Made not Born !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile masz kasy bo efektywny to jest np.whey Ultimate. Dobry stosunek ceny do ilości ijakości stanowi hitecprotein. A jak kasa nie stanowi problemu to napisz polecę coś lepszego

lucek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Nie wiem co masz na myśli efektywne, ale jeśli brać stosunek jakości do ceny to najlepiej wychodzi serwatka Treca (99 PLN za 1500g) i białko Ovopolu (33 PLN za 1000g).
Najlepiej jak kupisz sobie oba i będziesz mieszał w odpowiednich proporcjach.


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
lucek -wyprzedziłeś mnie
whey Ultimate - popieram
Bardzo dobrej jakości serwatka, ztym że trochę drożej cię to wyjdzie.


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
pitbull....Hosse po 38 sprzedaje Ovopol:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
Zdzierca


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
mały krwiopijca:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, kupilem 3kg bialka ovopol'a i 1,5 kg treca, mam to wszystko zmieszac do jednej paczki? czy jakos mieszac prosto do szklanki?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Lepiej w szklance, 2 łyżki ovopolu na 1 serwatki, czyli około 30g.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6732
Dzięki chłopaki !!! za help i w sumie to kaska nie gra roli możesz napisać coś lepszego ...

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37375
ej grohu ja kupuje Ovopol 10kg ze skalkiem wiec mozesz sie dorzucic i bedzie po 3kg heeh a pozostaly 1kg to dla mnie - za fatyge :P LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za cudowne suplementy

Następny temat

BCAA

electro
Polecane artykuły