SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CP (665g) + Attack 320g - Jak połączyć ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7963
Witam!
Pytanko jak w temacie: jak polaczyc te dwa suple. Najpierw wszamac CP a pozniej Attack, czy laczyc je np. CP przed treningiem a Attack po ... ?

Czekam na Wasze opinie.

PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
chyba można atack przed chyba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
z uwagi na to ze w opakowaniu attack masz tylko 32 porcje to ja bym moze sprobowal go dawac przed treningiem a cp rano , w dni bez treningu tylko cp*2 np


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-09-19 20:23:03

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6315
Przeciez Attack jest zaliczoany do NO, ja bym na twoim miejscu walil: CP rano; Attack 30 min przed treningiem; cp po trreningu.

PS: Attacka stosowalbym tylko w dni treningowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2065
Masz może na pudełku attacka podany skład z dokładną ilością składników?
Jak tak to mógłbyś zdradzić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7963
Niestety Attack'a jeszcze nie mam. Mam zamiar go kupic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
skoro ten Attack to typowy no-booster to:

DT:
rano CP
przed treningiem Attack
po treningu CP

NT:
rano CP
popoludniu CP

ale jesli chodzi o moje zdanie to nie trzeba do CP no-boostera lepiej kupic Duże CP + Małe CP.

Może nie ma w CP za wiele substancji pompujących ale mnie pompowało na maxa. Jakbyś sie zdecydował na CP+cp, to:

DT:
rano CP
30 min przed trenigiem CP

NT:
rano CP
popoludniu CP

P.S. nic sie nie stanie jak nie zachowasz odstepu 8h miedzy porcjami.
pozdro

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6315
Zgadzam sie z przedmowca, bez Attacka tez bedzies zmial dobra pompe na CP.

Ale w sumie nikt jeszcze nie stosowal tego NO wiec zawsze mozesz byc tym pierwszym i przedstawic swoja relecje na jego temat.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38624
to właśnie zaleta Cp, że nic takiego tam nie ma a pompuje jak diabli

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2065
Czaha to jak będziesz miał tego attacka to napisz dokładny skład jak będzie podany, Oki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31477
kogo pompuje tego pompuje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC 82 NATURAL

Następny temat

Jak dokladnie odmierzyc 30g WPC-80??

electro
Polecane artykuły