SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

początek z odzywkami [0_o]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9
Czesc, w sumie dopiero bede zaczynal cwiczyc (tylko miesiac przed wakacjami na kreatynie przecwiczylem o_0). Z Dieta nie mam problemow, bo sam robie zarcie (mieszkam na stancji) i wiem co jesc ;) Genetyke do bycia "miesniakiem" mam dobra (177cm, 76kg), no i z silownia, dobrym treningiem i zaparciem tez nie mam problemow. Natomiast zalezy mi na tym zeby po roku miec duze efekty, daltego chce sopro kasy wydac na suplementacje. Moj plan jest taki: Od poczatku jechac na HMB z bialkiem serwatkowym, po 3ch miechach do tego brac glutamine, no a gdy zaczne sie rzezbic, to na kreatynie ;)
Proponowane przeze mnie odzywki:
[HMB] --> OLIMP HMB Mega Caps 30x30 kaps./1250mg [900 kaps. w blistrach]
[GLUTAMINA] --> SPORTS ONE BCAA + G Power 1000g
[KREATYNA] --> OLIMP Kre-Alkalyn MC 30x30 kaps./1250 mg [900 kaps. w blistrach]

Poradzcie cos i poprawcie mnie, bo czuje ze mam zle wszystko rozplanowane ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Nie chce urazić ale kolega nie ma większego rozeznania w tej materii.
Najlepiej o pomoc zwrócić sie do dobrego trenera.
Kretke zacznij brać dopiero po 6-8miesiącach treningów.
HMB, tego bym nie używał. Zamiast tego sprawdzi sie właśnie BCAA+G sports ona. Do tego aby uzupełnić braki w diecie bialko tj 100%whey KAIZENA.
Jeżelli myślisz poważnie o temacie to powinieneś zarzywać kompleks witaminowo mineralny np: "BIO-6-CAPS" KAIZENA, "SPECIAL TWO" "VIT-MIN 75+"
NOW LUB "ANIMAL PAK" uniwersala.
Po treningu lub częściowo do 1 posiłku carbo, tanie i dużo np. Olimpa.
pozdro

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
skąd ty mieszkasz człowieku? wuasnie zaczynasz ćwiczyc a juz masz za sobą cykl na kreatynie? suple typu hmb i glutaminy odpusc, kreatyna bedzie dobra ale dpoiero jak sie konkretnie rozcwiczysz, jak masz dite to cwicz i patrz jak rosniesz, na początek wystarczy zupełnie, jak chcesz to kup carbo i wal po treningu, witaminy jakies, magnez cynk (zma - np apteczne), a jak jestes taki niecierpliwy to kup sobie kolorowanki i kredki, bo siłownia to sport dla cierpliwych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4249
zrezygnuj z hmb

to bcaa sposrt one to sa aminokwasy pluz glutamina -zrezygnuj z tego tez

z kretka poczekaj ze 6 miesiecy

kup sobie bialko gainera zma i jakies witaminy mi. omega3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1524
Jezeli koniecznie chcesz cos brac to bierz :
-kompleks witamin i mineralow np. vigor
-tluszcze omega 3 np gold omega 3 Olimpu
-ZMA np zincas forte + maglek B6
-Carbo po treningu
-Wolno wchlanialne bialko na noc np.NitroProGen
Kreatyna za minimum 3 miesiace
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POLICJANT - co radzicie...?

Następny temat

cell pump czy moze cos innego?

electro
Polecane artykuły