Jakiś czas temu było o tej chorobie szalonych krów czy jakos tak , i tu sie pojawia moje pytanie czy nieboicie sie tego ?? wszystkie kapsy są robione z żelatyny wołowej , ja osobiście wole proszke ( korzystniej wychodzi ) ale kaspy maja + bo z dawkowaniem jest łatwiej ...
Dajcie coś wygrać 
Krzysztof Piekarz