SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kyokushin w Nowym Sączu?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1934
Czy jest na forum ktoś kto trenuje karate kyokushin w Nowym Sączu, bo chciałbym zmienić styl. Obecnie trenuje shorin-ryu karate które mi sie średnio podoba. Chce sie dowiedzieć jak wyglądają treningi i czy polecacie tą sekcje i ten styl. Dzięki z góry!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
Kyokushin wydaje mi sie ze powinno dla ciebie byc bardziej atrakcyjne bo jest mniej tradycyjne a co do klubu w Nowym Sączu to Sensei Krawontka(mam nadizeje ze nie przekrecilem nazwiska) wydaje mi sie ze powinien sensowne treningi prowadzic bo jest aktywnym trenerem no ale to ze ejst sedzia ze jezdzi na obozy niczego nie przesadza-najlepiej przejsc sie i zobaczyc

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1934
Tak będe szedł właśnie we wtorek na trening popatrzyć i zorientować sie. Karate tradycyjne jest mało kontaktowe więc chce przerzucić sie na KK :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8513
Kyokushin to dobry styl, który moge z czystym sumieniem polecić - napewno Ci sie spodoba.

Idz, zobacz...
Koniecznie zdaj nam relacje z twojego pierwszego treningu Kyok'a.

Pozdrawiam
LdN
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1934
OK napisze:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6482
Nie rozumiem tylko jednego: idź, zobacz, zdaj relację... Nie lepiej: idź, poćwicz, zdaj relację? Być może patrząc z zewnątrz trening nie będzie miał tego "czegoś" co poczułbyś, będąc w środku wydarzeń? No chyba, że w KK nie praktykuje się takich metod...

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1934
Na początku chce zobaczyć, porozmawiać ewentualnie z trenerem a potem kupić karatege do kk i ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1934
Zamiast KK będe trenował jednak kickboxing, ponieważ klub znajduje sie bardzo blisko mnie i jest nowy :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6482
Nie, żebym miał coś do KK, ale mogę tylko powiedzieć "mądry chłopak"

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1934
Dzisiaj byłem na 2 treningu KB i bardzo mi sie podobało. Wole kb od shorin-ryu ;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niebieskie paski w BJJ i ich umiejętności

Następny temat

Mike Tyson wygrywa przez szach-mat!

electro
Polecane artykuły