SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

4000kcal dziennie - Czy takie rozwiazanie jest rozsadne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
bedzie dobrze

ino masło drogie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6553
Mam jeszcze pytanie dotyczace geńka. Oczywiscie powinienem brac go 4 razy dziennie po 50 gram. A czy jest mozliwosc zebym bral go tylko 2 razy po 100 gram? Bardzo by mi to ulatwilo zycie
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
jest

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6553
uuu.. Spodziewalem sie mega pojazdow i krytyki a tu sie wszyscy zgadzaja wlacznie z moderatorami. CZY ZYCIE NIE JEST PIEKNE????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10957
ja tam rzadko schodze ponizej 75g gainera w porcji po co sie tak rozdrabniac. A sam zamierzam jesc kolo 3500kcal co dla mnie tez bedzie mega dawka

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
Oczywiscie powinienem brac go 4 razy dziennie po 50 gram.

Z diety to wynika czy z opakowania?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6553
opakowania, dawka zawiera 50 gram i jest napisane ze zaleca sie stosowanie od jednej do 4 dawek dziennie. Najchetniej spozywalbym ich wiecej ale widocznie nie jest to najlepsze dla mojego ciałka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
jedz tak jak to wynika z braków w Twojej diecie.

W odżywkach białkowych itp. nigdy nie posługuj sie dawką zalecaną przez producenta!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6553
Nigdy? Czyli mam jesc mniej czy wiecej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
zależy od braków w diecie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILE CZASU ???

Następny temat

Co mi da kopa???

electro
Polecane artykuły