SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

AdamCienki po raz drugi

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
otóż tak,zakładam drugi temat dlatego że tamten omijają wszyscy moderatorzy,a jak napisałem w podwieszonym żeby zmienić nazwe,to do teraz nikt nic nie zmienił więc sory ale zakładam nowy,po przeczytaniu najlepiej usuńcie

Po raz kolejny dostałem bana za dość małe przewinienie tzn temat postu podwieszonego żle zinterpretowałem i myślałem że tam się wrzuca tylko filmiki,więc założyłem w "po siłowni o..." nowy temat ze smiesznym mp3,teraz już wiem że nie powinienem tak robić,rozpatrzcie moją prośbe o odblokowanie konta.Pozdrawiam.


aha, zobaczcie jak w tym poscie na dole chłopaki sie za mną wstawili
https://www.sfd.pl/temat275226/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
masz pozwolenie na umieszcenie tego linka w podpisie?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
już zniknął Przepraszam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28289
za puźno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
nigdy nie jest za póżno
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
widze że nie przeczytałeś do tej pory regulaminu w moim dziale po siłowni o siłowni.

dodam ze tylko ja moge ci zdjąć tego bana, ale nie mam podstaw by to zrobić.
temat uważam za zakończony.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2006-08-04 19:46:03
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
Odblokuj go Pepo, za takie coś BAN ?? Adam źle zrozumiał nazwe tematu, przecież wżucił by tam gdyby miał trochę oleju w głowie W dziale MMA co chwile jakiś idiota pyta się o to żeby poradzić mu jak ma się bić i jakoś niesłyszałem, żeby ktoś został zbanowany, albo prosił się o odblokowanie, to było tylko jedno przewinienie. !!!

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28289
o jedno za duzo

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2006-08-04 22:02:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 984
mnie tu chyba nie lubią po prostu,skoro nawet w dopingu najgorsza kara dla sezonowców to ban na 7dni,a ja nie jestem ani sezonowcem ani nie prosze o rozpiske nie posiadając diety,skąd więc taka drastyczna kara??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Bo Pepo jest twardy i nieugiety jak Straznik Texasu pewnie za pare dni zdejmie a jak nie to za wiecej dni

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
"o jedno za duzo" - Pewnie tak

"Bo Pepo jest twardy i nieugiety jak Straznik Texasu pewnie za pare dni zdejmie a jak nie to za wiecej dni " - Niczym Chuk Norris , Zawodny zapytaj się Pepa za ile w Gainerku ?? Dzięki

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

"Moje tematy" - problem

Następny temat

Zamieszczenie awatara

electro
Polecane artykuły