otóż tak,zakładam drugi temat dlatego że tamten omijają wszyscy moderatorzy,a jak napisałem w podwieszonym żeby zmienić nazwe,to do teraz nikt nic nie zmienił więc sory ale zakładam nowy,po przeczytaniu najlepiej usuńcie
Po raz kolejny dostałem bana za dość małe przewinienie tzn temat postu podwieszonego żle zinterpretowałem i myślałem że tam się wrzuca tylko filmiki,więc założyłem w "po siłowni o..." nowy temat ze smiesznym mp3,teraz już wiem że nie powinienem tak robić,rozpatrzcie moją prośbe o odblokowanie konta.Pozdrawiam.
aha, zobaczcie jak w tym poscie na dole chłopaki sie za mną wstawili
https://www.sfd.pl/temat275226/
Po raz kolejny dostałem bana za dość małe przewinienie tzn temat postu podwieszonego żle zinterpretowałem i myślałem że tam się wrzuca tylko filmiki,więc założyłem w "po siłowni o..." nowy temat ze smiesznym mp3,teraz już wiem że nie powinienem tak robić,rozpatrzcie moją prośbe o odblokowanie konta.Pozdrawiam.
aha, zobaczcie jak w tym poscie na dole chłopaki sie za mną wstawili
https://www.sfd.pl/temat275226/
Krzysztof Piekarz
Przepraszam
a jak nie to za wiecej dni