czy tam ktoś zyje??
szefuje??
dzis z nudów tam wlazłem, to mnie trochę zaskoczyło, co zobaczyłem
trzeba tam chyba władzę zmienić, bo nie ma kto ani banować, ani odpowiadać czasami chociaz...na co taki dział??
przykładowy temat....
https://www.sfd.pl/temat278746/
który nie poleci, jesli się komus z uprawnieniami linka nie wysle, bo lokalne władze nie mają pojęcia o jego istnieniu
"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"
Krzysztof Piekarz

tym bardziej, Faka olał.
?
