Chciałbym zapytać o produkt z tematu (Ionto Drink Vitamin- Vitalmax'u).
Nie znam sie na tym, więc proszę o wyrozumiałość.
Zakupiłem ten produkt. Wewnątrz zamiast jednolitego proszku jest także masa różnych "grudek" wraz z tym proszkiem. Data ważności jest niby aż do 2008 roku, więc nie wiem, czy to jest normalne, czy "jest coś nie tak" ? Jeżeli te grudki powinny być, to czy przy rozpuszczaniu w wodzie proszku powinienem również poczekać aż one się rozpuszczą ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Nie znam sie na tym, więc proszę o wyrozumiałość.
Zakupiłem ten produkt. Wewnątrz zamiast jednolitego proszku jest także masa różnych "grudek" wraz z tym proszkiem. Data ważności jest niby aż do 2008 roku, więc nie wiem, czy to jest normalne, czy "jest coś nie tak" ? Jeżeli te grudki powinny być, to czy przy rozpuszczaniu w wodzie proszku powinienem również poczekać aż one się rozpuszczą ? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Krzysztof Piekarz
,rozpuszczanie będzie prostsze,dużo supli zamienia się w grudy to normalnka chyba ze termin jest już przekroczony o 4 miesiące 
