Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11
Witam wszystkich.
Pilnie poszukuje kontaktu z byłymi zołnierzami Francuskiej Legii Cudzoziemskiej.Kwestia dotyczy powolania do zycia Amicale Pologne w Polsce.Proszę o kontakt na adres e-mail: [email protected]
P.S.Wszelkie posty nie na temat beda ignorowane.Mile widziane MLE w celu uniknięcia nieporozumien.
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
18
Witam.
Szukam pilnie byłych zołnierzy Francuskiej Legii Cudzoziemskiej.Kwestia dotyczy powolania do życia Amicale Pologne w Polsce.WSzystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres : [email protected]
P.S.Posty nie na temat będą ignorowane.Mile widziane MLE w celu uniknięcia nieporozumień.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Legia to poprostu najlepsza armia zawodowa naświecie lecz gdy doniej wstąpisz niemam jusz odwrotu chyba rze wąchając kwiatki od spodu wyszkolą cie tak rze będziesz zabijać bez mrugnięcia okiem