SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zakonczony cykl kreatynowy - i co teraz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53
Witam

Wlasnie zakonczylem drugi cykl Kreatyny, teraz miesiac przerwy, a potem xpand. Ale czy w miesiacu przerwy jest sensem stosowac np. glutamine + mass xxl , lub samo Vasobolan.
Za ewentualne porady dzieki koledzy

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 100770
"Ale czy w miesiacu przerwy jest sensem stosowac np. glutamine + mass xxl" pytasz sie czy jest sens stosowac gainera w przerwie miedzy cyklami kreatynowymi wiec zakladam ze nie masz diety, odwiedz dzial odzywianie

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
glutamine + mass xxl = do diety jak znalaz

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4434
teraz clomid i nolve na odblok haha

Familly Mafiozas...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53
Jezeli chodzi o diete to cieżka sprawa, pracują po 12godz dniówke i nocke jest z tym problem, chodzilo mi głównie o uzupełnienie przez ten miesiac ćwiczeń. Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnica między mikro i mono kreatyną

Następny temat

OdrZywka a dziecko 4 lata

electro
Polecane artykuły