Witam
Wlasnie zakonczylem drugi cykl Kreatyny, teraz miesiac przerwy, a potem xpand. Ale czy w miesiacu przerwy jest sensem stosowac np. glutamine + mass xxl , lub samo Vasobolan.
Za ewentualne porady dzieki koledzy
pozdro
Wlasnie zakonczylem drugi cykl Kreatyny, teraz miesiac przerwy, a potem xpand. Ale czy w miesiacu przerwy jest sensem stosowac np. glutamine + mass xxl , lub samo Vasobolan.
Za ewentualne porady dzieki koledzy
pozdro
Krzysztof Piekarz
