SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tengiz Tedoradze pozbawiony tytułu mistrza Cage Rage

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647


Tengiz Tedoradze został pozbawiony tytułu brytyjskiego mistrza wagi ciężkiej organizacji Cage Rage.

Po długich obradach, komisja ds. walk Cage Rage niechętnie, ale jednogłośnie postanowiła odebrać tytuł Tengizowi. Powodem było złamanie zasad, które obowiązywały fightera w kontrakcie.

Tengiz Tedoradze ostatnio stoczył dwie walki na gali 2H2H - Road to Japan - pierwszą wygrał przez KO, drugą zaś przegrał, również przez KO. Walczył 18 czerwca, natomiast 1 lipca miał bronić tytułu mistrza wagi ciężkiej. Zgodnie z zasadami Cage Rage, przed walką należy odczekać 28 dni, o czym Tedoradze najwyraźniej zapomniał i nie mógł by być dopuszczony do walki.

Jak już pisałem, decyzja nie była łatwa, ale złamanie zasad poskutkowało właśnie w tak bolesny sposób. Pretendent do pasa, James 'The Colossus' Thomspon zmierzy się więc z Robem 'The Bearem' Broughtonem w walce o tytuł tymczasowego mistrza wagi ciężkiej.

Sprawa dot. Tedoradze i jego statusu w Cage Rage zostanie rozpatrzona na nowo w ciągu 3 miesięcy.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10222
jaka bzdura... o takie gowno?

saib ban za zdublowanie postu

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Ban dla tego kaprawego forum.


Już skasowane.


Wiesz... czy to takie g****, to nie wiem. Zawalczył dla innej org. wiedząc, że ma walczyć w obronie tytułu, do tego prze***ał przez KO. Nie dziwię się im w sumie.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-06-28 13:37:50

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10222
ale to jego sprawa... to w jego interesie bylo odpoczac przed obrona tytulu

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7408
z drugiej strony andreazz, organizacja w której Tengiz Tedoradze przegrał przez KO moze mówić że ma lepszych zawodników niż cage rage skoro zwykły zawodnik (nie jestem pewien bo nie wiem kto) nokautuje mistrza. poprostu poszedł do innej organizacji i narobił wstydu

Możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5006
Tak, ale jego chlebodawcy chcą go widzieć w jak najlepszej formie - im lepszy zawodnik tym lepsze show, czyli lepszy zysk.
Poza tym która organizacja chciałaby mieć mistrza, który przegrywa?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10222
" Poza tym która organizacja chciałaby mieć mistrza, który przegrywa" chuck liddel przyszedl do pride i prze***al z rampagem
a oni go nie wywalili z ufc

wniosek:UFC CHCE MIEC MISTRZA KTORY PRZEGRYWA

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-06-28 14:52:42

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8552
Mam nadzieję że faktycznie żartujesz

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10222
a skontsze ja nikty ni rzardowadz ja powaszny i gupij

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
Przykra sprawa (dla niego), ciekawe co zrobi ?? czy będzie się starał odzyskać pas ??

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7408
napewno

Możesz mieć lepsze i gorsze dni, ale bez względu na to co się dzieje, musisz trenować.Wtedy są rezultaty! Joe Moreira

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to TEN Pride w Eurosporcie??

Następny temat

Anderson Silva gotów do walki z Lebenem!

electro
Polecane artykuły