SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to TEN Pride w Eurosporcie??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
Enigmatyczna wiadomosc znaleziona na http://tv.wp.pl/index.html, 
Eurosport, godzina 0.30 - Pride FC (potwierdzone na stronach Eurosportu). Cos mi sie godzina nie zgadza, zeby to miala byc TA gala z Pawlem...

Ból to stan umysłu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
Away16 - ja rozumiem ze slowo "Pride" niewiele mowi wiekszosci ogladaczy (choc swoja droga ciekawe jaki to jest odsetek naszego spoleczenstwa - biorac pod uwage frekwencje na forach, w klubach, galach i turniejach to nie wiem czy to juz nie jest jakis target dla reklamodawcow...) ale juz nazwisko Pawel Nastula nie jest takie enigmatyczne chyba? Autopromocja stacji (za grosze to sie robie - wiem bo o zgrozo robie w mediach ;] +kilka spotow reklamowych (sponsor transmisji etc.)) i ogladalnosc moze byc. A co za tym kasa. Moim zdaniem to nisza jeszcze nie odkryta po prostu. Zobaczycie jak sie tam rozpanosza polacy bedzie lepiej!

(koorva cos za cyniczny ten moj optymizm chyba...)

Ból to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
heh myśle ze puszczą jakas powtórke, ale to i tak dobrze bo wczesniej nie widzialem na Euro Pride, tylko K1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Nie licz na to.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
Kur***... Coraz bardziej tendencyjne i syfiaste K-1 caly czas puszczaja a najlepiej od dawien dawna zapowiadajaca sie gale Pride maja w dupie... Nie kumam - nich mi nikt nie mowi, ze nie zrobia tym ogladalnosci. Polsat Sport bylo stac na wykupienie transmisji (chociaz tego nie widac) to tych chyba tym bardziej. Kapitalisci to swinie!

Ból to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
co do tego maja kapitalisci?...gdyby nie kapitalisci chlopaki mogliby sie lac co najwyzej na podworku jak kimbo slice.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
no co Ty, nie pamiętasz jak za komuny każdy miał 50 kanałów satelitarnych do wyboru, w tym 4 transmitowały Pride i UFC 24h/dobę?

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
Jesli chodzi o transmitowanie walk za czasow komuny, to ja pamietam tylko jak Leonsio policzkowal niewolnice Isaure ;]

A powaznie to jednak wkurza mnie fakt takiego podejscia (kapitalistycznego) ze jest szansa na kase to jest i transmisja. A przeciez gdziez jest opiewana misja edukacyjna telewizji (no fakt ze publicznej) ! Czlowiek tyle by sie nauczyl, a jakie uczucia patriotyczne! Polak w Pride! Moze trzeba napisac do ministra edukacji, ze to moze byc np. transmitowane na lekcjach wychowania patriotycznego tudziez historii wspolczesnej czy co oni tam d****e wymyslili...

No niewazne. Zaraz mnie zbanuja za pie....enie nie na temat ;]

Upał...

Ból to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Czy to TEN Pride w Eurosporcie??" Zbyt piękne, żeby było prawdziwe

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7210
anchel powiedz jaka stacja bedzie marnowala swoj czas antenowy na program ktorego nikt lub malo osob oglada....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
niestety NIE MA SZANS żeby to był TEN pride...a szkoda

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
Jakieś 2 miesiące temu leciał na eurosporcie pride 2004, więc napewno nie zobaczymy aktualnego prida ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy my znamy tego pana?

Następny temat

Tengiz Tedoradze pozbawiony tytułu mistrza Cage Rage

WHEY premium