Odpwiadam na pierwsze pytanie: gainery różnią się w swym składzie. Poza tym to droga inwestycja jeżeli chcesz kupić dobrego gainera, np.Ultra Massa Kaizena. Chodzi o to że ten rodzaj gainera ma różne rodzaje cukrów i białek, dzięki czemu jego wchłanianie rozłorzone jest w czasie. Inne gainery(większość-nie uogólniam bo są też te dobre, ale za to też duża kasa) to połączenie może nieżłych białek serwatkowych(inaczej w dniu dzisiejszym nie wypada)i niestety tylko prostych cukrów za durzą cene. W takim wypadku nie ma sensu przepłacać za cukry i lepiej kupić to co jest w naturze najdroższe, a więc białka(najlepiej serwatki, chyba że masz więcej kasy i jakieś specjalne wymagania to bierzesz co innego). Więc cukry uzupełniamy z carbo kóre jast tanie i wiesz co zjadasz. Apropo gainerów niektóre firmy są nieuczciwe i ładują do gainerów kiepskiej jakości białko, np. serwatke o dużej zawartości laktozy.
Pytasz terz jak przyjmować białko, najlepiej napisz ile warzysz a ja postaram sie w wolnym czasie zaaplikować Ci diete w połączeniu z białkiem i carbo. Witaminy z braku funduszy bierz dowolnej firmy, ja osobiście biore Special two "Now" , Vit min 75+ lub Animal Paki. Jeżeli biore Speciale a natym bazuje, to przyjmuje dodatkowo ZMA pm Kaizena przed treningiem i snem. Do tego dodaje dobry preparat wapnia, gdyż akurat wapnia i magnezu w Specialu jest mało.
Kreatyne przyjmowałbym z fazą nasycenia, wiem że to sprawa dosyć kontrowersyjna ale z doświadzceń swoich i moich kolegów wiem że tak lepiej działa. Cykle raczej krótkie, od 4 do 6 tygodni.
Wiem że większość zaczyna od mono ale tobie mimo wszystko proponowałbym zacząc od jabłczanu lub szrpnąć sie na coś lepszego gdyż oprócz siły i masy potrzebne Ci są także(tak mi sie wydaje) inne cechy motoryczne.
Po cyklu rób 3 tygodniową przerwe. To chyba wszystko. cześć
Pytasz terz jak przyjmować białko, najlepiej napisz ile warzysz a ja postaram sie w wolnym czasie zaaplikować Ci diete w połączeniu z białkiem i carbo. Witaminy z braku funduszy bierz dowolnej firmy, ja osobiście biore Special two "Now" , Vit min 75+ lub Animal Paki. Jeżeli biore Speciale a natym bazuje, to przyjmuje dodatkowo ZMA pm Kaizena przed treningiem i snem. Do tego dodaje dobry preparat wapnia, gdyż akurat wapnia i magnezu w Specialu jest mało.
Kreatyne przyjmowałbym z fazą nasycenia, wiem że to sprawa dosyć kontrowersyjna ale z doświadzceń swoich i moich kolegów wiem że tak lepiej działa. Cykle raczej krótkie, od 4 do 6 tygodni.
Wiem że większość zaczyna od mono ale tobie mimo wszystko proponowałbym zacząc od jabłczanu lub szrpnąć sie na coś lepszego gdyż oprócz siły i masy potrzebne Ci są także(tak mi sie wydaje) inne cechy motoryczne.
Po cyklu rób 3 tygodniową przerwe. To chyba wszystko. cześć
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
Poki co czytam jakich polaczen powinienem unikac w diecie. Jednak widze z ejeszcze sporo czasu uplynie nim bede mogl samodzielnie cos porzadnego wymyslic. Moze mi zaproponujesz jakas ciekawa lekture odnoscie diet i zdrowego, prawidlowego odzywiania sie.
