śniadanie : Dużo węgli , średnio białka , średnio tłuszczu
2 śniadanie : średnio węgli , tłuszczu i białka
PRZED TRENINGOWY : dużo węgli , średnio tłuszczu , średnio białka
Po TRENINGOWY : dużo węgli , jak najmniej tłuszczy , dużo białka
śniadanie : średnio węgli , białka i tłuszczu
kolacja : średnio białka i odrobina tłuszczy
układając diete korzystaj z tych produktów
białko : ryby , mięso , jajka , twarogi chude/półtłuste
tłuszcze : jajka , ryby , oliwa z oliwek (podstawa) , olej lniany ,orzechy laskowe , pestki dyni . pestki słonecznika, wiórki kokosowe
węglowodany : , warzywa , glukoza (odrazu po treningu tylko),
płatki owsiane górskie , makaron zwykły/razowy , kasza gryczana/jęczmienna/kuskus , ryż brązowy/biały (po trneingu) , owoce o niskim IG , jogurty/kefiry/maślanki naturalne
wrzuć diete ja poprawie albo pisz na gadu jak coś nie jasne
Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-06-23 11:36:50