SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2006 rokiem powrotów?!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18326
Wszyscy widzieliśmy powrót Roycea, Bas zawalczy na WFC podobnie jak Waterman i Rodriguez, Frank Shamrock powrócił w marcu. Kolejnym zawodnikiem który postanowił powrócić jest Pat Miletich który zawalczy na gali IFL przeciwko Renzo Gracie. Ta wiadomość jest już potwierdzona przez samego Mileticha (MMaweekly radio). Miletich nie walczył od Marca 2002 roku.

Wypowiedź Mileticha dla MMAWEEKLY:
"Renzo i ja będziemy walczyć. Myślę że oficjalnie zostanie to ogłoszone przez IFL 3 czerwca, tak jak miejsce i data walki. Jesteśmy podekscytowani. Renzo i ja bardzo dobrze się znamy. Znamy się od wielu lat. Wiemy że możemy mieć podczas tej walki sporo radochy, dać dobre widowisko dla tłumu, zarobić przy tym troche pieniedzy i pomóc IFL. To jest bardzo ekscytujace."

Jestem ciekaw kto jeszcze powróci na światowe ringi. "Starzy" mistrzowie wnoszą w dzisiejsze MMA trochę świerzości i mam nadzieje że sobie poradzą.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-05-31 16:03:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13927
szkoda ze powrót Royca był jaki był.
Franki Sh. powrót mial dobry, pozamiatał, troche przeciwnik słaby... wiadomo o co b. Zobaczymy co dalej.
A że Bas wraca ciesze sie bardzo, myśle ze pojedzie Kimo w pięknym stylu.
...
Napisał(a)
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22462
Royce nie wrocil,bo nigdzie nie odchodzil. On na w jednym wywiadzie( ktory jest na forum gdzies), gwarantowal ze chociaz zajmuje sie trenerka i BJJ,to w MMa bedzie walczyl chociaz raz w roku,dla swego rodzaju rozrywki,lubi to,lubi adrenalinke walki i same przygotowania,takze nie mozna powiedziec ze to powrot. Co do ruttena i Milleticha,to mysle ze gdyby nie IFL,nie zorganizowali by tego.

Wg mnie to, ze wracaja nie jest dobrym zjawiskiem,po co mam ogladac jak moje legendy i idole dostaja wciry od pierwszego lepszego koksa...?Takie jest moje zdanie.

Grappling

...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Pin , ale ciężko im odmówić, gdy sami chcą wracać... To już nie napalone młodzieniaszki, więc na pewno kalkulują co ważniejsze - przygoda, zdrowie, legenda, kasa...? Takie ich prawo, jako idoli i żywych legend...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja wiem,to zawsze jest taka jakas nutka podekscytowania,zwlaszcza jak bedzie wychodzi do walki Rutten,czy gdyby mial wychodzic Ricki.

No ale szkoda mi bedzie patrzec, jak np jakis malo znany fighter sredniej kategorii jakosciowej,oklepie ktoregos z w/w. A tak niestety moze byc.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-05-31 21:42:20

Grappling

...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Logika i zdrowy rozsądek nawet wskazują na to, że tak właśnie będzie... Niemniej jednak ja chętnie obejrzę w świeżej walce któregoś ze swoich idoli. Incydentalnie . Jak będą występować (= dostawać oklep) regularnie, to zacznie to być niesmaczne...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Miletich to wciąż znakomity spec, co ważne wciąż trenujący (ostatnio poprowadził końcowe, przede wszystkim bokserskie, przygotowania Hughesa do walki z Royce'm) i jego walka z Renzo będzie bardzo ciekawym wydarzeniem. Powrót po takim czasie... mam nadzieję, że da radę i będzie to świetna walka.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2489 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33177
pinecone85 a Ty myślisz że Bas nie brał koksu? w niektórych walkach wyglądał jak mini kulturysta , na kasetach szkoleniowych jego sylwetka wyglądała normalnie.
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Chodzi o skalę zjawiska.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2489 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 33177
wtakim razie przyznaje Wam racje
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie zaczynajcie dyskusji o SAA, błagam!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW V

Następny temat

intensywność treningów

electro
Polecane artykuły