SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Treningos do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
Podejrzewałem
To "z powodzeniem" tyczyło się 'może prostowanie ramion na wyciągu stojąc?', bo nie wiem?
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc to jedno z ćwiczeń podstawowych, więc jeśli już to można je stosować zamiennie z francuzem leżąć.
Moje propozycje co do ćw. izolowanego:
1. Wyciskanie "francuskie" sztangi w siadzie.
2. Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie.
3. Wyciskanie "francuskie" sztangielki w leżeniu.
4. Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia (polecam oburącz).
5. Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc.
6. Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze.

Wszystko w Atlasie Ćwiczeń: www.kulturystyka.pl/atlas
(ćwiczenia, których nie wymieniłem są naturalnie ćw. podstawowymi - angażują wszystkie 3 głowy tricepsu).

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
No to mam tak:

Klatka:
wyciskanie na płaskiej, wyciskanie sztangielek na skośnej, rozpiętki na skośnej

Triceps:
francuskie leżąc, francuskie jednorącz sztangielki w siadzie.

Plecy: drążek, wiosłowanie sztangą, coś na prostowniki - unoszenie tułowia z opadu/na ławce rzymskiej

Biceps: unoszenie ramion ze sztangą, uginanie ramion ze sztangielkami

Barki: wycisk sztangielek, unoszenie bokiem, unoszenie sztangielek w opadzie



mógłbys mi tylko napisać, które są izolowane, ktore podstawowe żebym wiedział ile dać serii i pwotorzeń? a najlepiej gdybys sam napisał obok kazdego cwiczenia powt i serie, z gory dzieki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
aha - po bicepsie jak robic nadgarstek i przedramie?
dotychczas robilem tylko przedramie - unoszenie sztangi nachwytem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
dodaj jeszcze oidchwytem i styknie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Jak wcześniej nie trenowałeś przedramienia, to i samo podchwytem/nadchwytem wystarczy.

Ćw. podstawowe to te, które angażują całą trenowaną partię.
Izolowane natomiast tylko jej część.

Przeglądnij Atlas Ćwiczeń:
www.kulturystyka.pl/atlas 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
No to juz kumam, ktore to podstaw/izolowane.

Jak znajdziesz troche czasu to tak jak pisalem wczesniej - prosze zebys napisał ile serii i powt mam ostatecznie robic.

No i to przedramie i nadgarstki. W czw na treningu robilem 3x10 unoszenie sztangi nachwytem, a nadgarastek 3xMax uginanie nadgarstka podchwytem.
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Przypomnij się wieczorem (piszę posta, aby powiadomka przyszła).
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
Zalatwiam Ci powiadomke
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Wklej poprawiony plan, dołożę do tego serie i ilość powtórzeń.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się poprawnie zmierzyć??

Następny temat

Martwy ciąg i przysiady to podstawa. Zapraszam do dyskusji

electro
Polecane artykuły