mam takie pytanie czy moge robic tak brac przed treningiem1h bialko rozrobione z mlekiem a pozniej po 30 minutach kreatyne? a i jak wroce po treningu to biore odrazu kreatyne rozrobina z woda a pozniej po oklo 30-40 minutach bialko rozrobione z mlekiem?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jak dla mnie głupi sposób dakowania
ja bym dał krete rano na czczo i po lub przed treningiem
miedzy białkiem itp a kretą dał 30 min przerwy i będzie good. Pozdr
ja bym dał krete rano na czczo i po lub przed treningiem
miedzy białkiem itp a kretą dał 30 min przerwy i będzie good. Pozdr
trening -> ból -> rozwój 
...
kreatyna na czczo i przed/po treningu
posilek przedtreningowy to nie samo bialko
leprzy w takim wypadku bedzie np.bulk
przed treningiem potrzebne są równiez wegle,by miec energie
posilek przedtreningowy to nie samo bialko
leprzy w takim wypadku bedzie np.bulk
przed treningiem potrzebne są równiez wegle,by miec energie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz