SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZUKAM POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Witam. Mam problem... chciałbym szybko przybrać na masie niebiorac zandych sterydów ale odzywki czemu nie. Mam 16 lat ćwicze ponad rok. miesiac temu skończyłem cykl kreatyny. Moje wymiary biceps 36 klatka 105 na klate wyciskam 104kg. moge wybac ok 60zł
Z GÓRY DZIKI WSZYSTKIM

Garnek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
dieta - jak jest dieta to mono + carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Diety ułozonej niemam ale staram sie jesc dania wysokobiałkowe : ryż,makaron,jajka itp na sniadanie przewaznie jem 4 kromki z szynka kolacje jajka,kanapki,płatki z mlekiem

Garnek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jak jestes po cyklu to mono+carbo odpada jedynie carbo po treningu ale zamiast tego kup gainer np:OLIMP Profi Whey Mass troche drogi ale dobry

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
zleżka

chłopie zajrzyj do działu odżywianie

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
polecam kupono 20 kg makaronu dla psów z Lidera.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...co on pies... psa masa po tych makaronach mu pójdzie, tam są pewnie same węgle a nie ma pewnie prawie białka- a makaron żeby był dobry musi mieć w swoim składzie białka/jajka/...
Garnek89 - postaraj sie ułożyć conajmniej pięć posiłków w których bedzie dużo węgli/makaron, ryż, kasz, chleb pełnoziarnisty, płatki itp./, białka/mięso wszelkiego rodzaju- ale raczej nie za tłuste, jajka- nie w nadmiarze, twarogi, ryby itp./
tłuszczu raczej te odrobinkę będzie w każdym daniu ale możesz dodatkowo wzbogacać choćby niektóre posiłki odrobiną oliwy z oliwek.
..a odżywki... jesli to przynajmniej w ramowej formie ułożysz i będzie mało to dodaj/gainera albo bulka, w niektórych sytuacjach białko/

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Ja polecam w tej cenie kreatyne mono + mass xxl lub CREA MASS. Napewno będzie oki.

Trening czyni mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
60 zł to troche mało...

ja bym zainwestował w gainera... pogadaj z goralem i kup coś z krótkim terminem lub trochę po terminie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
A kto to jest goral?? Gdzie go można znaleźć?? BO sambyłbym zainteresowany?? pozdr

Trening czyni mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zajrzyj do działu BOK na sfd

https://www.sfd.pl/profile.asp?mode=display&id=7971

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-05-26 09:38:12

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś nie tak po mono?

Następny temat

KRETA prosze o odpowiedz

WHEY premium