cześć!
Chciałbym zapytać czy warto brać w jednym cyklu kreatyne i białko?
Chodzi mi o największe przyrosty masy mięśniwej,może coś innego do
kreatyny.Co będzie najlepsze?
pozdrawian Raiden!
Chciałbym zapytać czy warto brać w jednym cyklu kreatyne i białko?
Chodzi mi o największe przyrosty masy mięśniwej,może coś innego do
kreatyny.Co będzie najlepsze?
pozdrawian Raiden!
Krzysztof Piekarz
obok mojej wypowiedzi ... balem sie ze chlopaczyna walnie na raz te 100 gr ...