SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka, hmm ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45
Mam taki problem https://www.sfd.pl/temat261936/#post13 to moja dieta:

Śniadanie 7.10
Płatki pszenne 60
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 200
Orzechy włoskie 40
Jabłko 100
b 19 t 29,32 ww 77,9

II śniadanko w szkole 11.30
Bułki grahamki 80
Wołowina polędwica 20
Banan 100
Orzechy włoskie 50
Masło wyborowe EKSTRA 20
b 19,72 t 49,01 ww 78,16

15.30 obiadek
Ryż biały 80
Dorsz świeży filety b/skóry 50
Oliwa z oliwek 20
b 13,61 t 20,63 ww 63,12

19.30 - posiłek po treningowy
Makaron dwujajeczny 100
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 70
b 26,35 t 3,71 ww 78,4

22.00 kolacyjka
Tuńczyk w wodzie 30
sałatka meksykańska ( ziel groszek, kukurydza, papryka) 20
Bułki grahamki 40
b 10,306 t 1,18 ww 25,4

2 x razy jeszcze gainerek dni treningowe 2x100 g a nie t. 2x70 i może kreatyna ale zobaczę dziękuje za ocenę.


Znaczy to jest dieta jakiegoś użytkownik, ale bardzo pasuje do mnie :P.

Przy mojej wadze potrzebuję 2400 kcl, ale nie mam siły (narazie) tyle jeść :P.

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
ale o co Ty pytasz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15523
No i w czym problem bo chyba zapomniałeś zadać pytania ? Jeśli nie wiesz oco kaman możesz zapodać pytanie jakiegoś tam użytkownika....

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36744
pytania chyba nie było
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45
Znaczy dałem link z moim problemem, a pytanie brzmi jakie odżywki stosować czy narazie się wstrzymać ....

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15523
Przez najbliższy rok się wstrzymaj...

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45
No nieźle, myślałem, ze jak bedę chodził na siłownię to mogę ...

.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
uloz diete jesli sa braki to gainer/bulk/bialko w zaleznosci od brakow do tego z supli ZMA 'apteczne' , omega-3 i witaminki tyle Ci polki co wystarczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na mase - jakie??

Następny temat

scorch

electro
Polecane artykuły