Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
79
Siema jestem tutaj nowy więc pytam.Chodze na boks 5razy w tygodniu,do tego chcialbym połaczyć siłownie jeszcze.Mam pytanie jak dobrzze rozplanowwać i jak ćwiczyć na siłe, a jak na dynamike.Słyszałem że na dynamike trzeba wziaść mały ciężar 16ruchów i wolno opuszczać i bardzo szybko wypychać.Ile seri,i czy zwiększać cieżar?A co do siły to nie mam pojęcia chyba duży ciężąr i 3/2/2/2 i duże odpoczynki ale chyba źle napisałem .Jak możecie to poprawcie mnie.Pozdro
Szacuny
8
Napisanych postów
1192
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
15141
zapytaj sie swojego trenera powinien tez mieć jakieś pojecie..
ktoś mi kiedys mówił że jak trenujez jakąś sztuke walki żeby starać sie raczej ćwiczyć na sztangach, hantlach a nie na maszynach bo to spowalnia.. Moze ktoś bardziej doswiadczony sie wypowie