cze.
mam pytanie-mialem juz 3 cykle kreatyny (przy ostatnim mialem takie sobie rezultaty), i sie zastanawiam czy zrobic kolejny cykl mono, czy moze teraz CP Nitro, lub moze jakies polaczenie CP+mono?co byscie radzili zeby uzyskac optymalne efekty?
pzdr
mam pytanie-mialem juz 3 cykle kreatyny (przy ostatnim mialem takie sobie rezultaty), i sie zastanawiam czy zrobic kolejny cykl mono, czy moze teraz CP Nitro, lub moze jakies polaczenie CP+mono?co byscie radzili zeby uzyskac optymalne efekty?
pzdr
Krzysztof Piekarz
to dawaj 2xCP 
