SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

--> co po 3cim cyklu mono?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2911
cze.
mam pytanie-mialem juz 3 cykle kreatyny (przy ostatnim mialem takie sobie rezultaty), i sie zastanawiam czy zrobic kolejny cykl mono, czy moze teraz CP Nitro, lub moze jakies polaczenie CP+mono?co byscie radzili zeby uzyskac optymalne efekty?
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5049
jak masz kasse to dawaj 2xCP
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14855
dawaj na co cie stac jak masz duzo kasy to laduj odrazu jakies xpandy jak troche mniej to K.O nitro 2 cellpump tez moze byc ale z mono juz bym nie laczyl

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
Osraj mono. Jak jest hajs to XP, Horse Power, Clout lub Cell Mass.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2911
kasy nie mam niestety jak lodu...dysponuje kwota ok 100zeta, moze cos wiecej sie uzbiera...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15802
a to nie jest tak ze jak na pierwszy cykl wezmie sie od razu stacka lub cos zblzonego, to mono juz nie bedzie dawalo takich efektow jakie moglo by dac wziete wczesniej ?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
do 100 zl to wez jablczan np. TCM + tauryne. Oczywiscie dieta jest
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
jak dla mnie to bardzeij opłacalne bedzie cp+mono w ~110zł
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze cykle to z mono sie robi(2-3)
pozniej ester
jablczan
i wszystkie wynalazki swiata:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5049
2xCP ~ 130zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1172
nitroII+mono ~ 110zl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon czy cel pump albo coś innego???

Następny temat

Bialko wysypka

electro
Polecane artykuły